معاون اجتماعي ناجا با بيان اينكه چهارشنبه آخرسال هر سال بهتر از سال گذشته برگزار ميشود، افزود: متخلفان و مجرماني كه در چهارشنبه آخرسال بازداشت شوند، تا پايان تعطيلات نوروز آزاد نخواهند شد.

به گزارش ایسنا، سردار بهمن کارگر در حاشیه چهاردهمین همایش معاونان اجتماعی فرماندهان انتظامی استان‌ها سراسر کشور درباره تمهیدات پلیس برای چهارشنبه‌ آخر‌سال اظهار کرد: با توجه به تجاربی که در سال‌های گذشته داشتیم و آموزش‌های که در سطح مدارس و دانشگاه‌ها صورت گرفته است، چهارشنبه‌آخرسال هر سال بهتر از سال گذشته برگزار می‌شود.

مردم در چهارشنبه آخرسال از مواد محترقه استاندارد استفاده کنند

کارگر افزود: پلیس با شادی مردم مخالف نیست، بلکه موضوع مربوط به خطراتی است که در چهارشنبه آخرسال مردم را تهدید می‌کند که در این رابطه توصیه می‌کنیم مردم از موادمحترقه استاندارد استفاده کنند.

وی با اعلام آمادگی کامل نیروی انتظامی در مراسم چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: امیدواریم اتفاق خاصی در این شب نیافتد و چهارشنبه آخرسال با خوبی و خوشی برگزار شود.

کارگر اضافه کرد: متخلفان و مجرمانی که بازداشت شوند، تا پایان تعطیلات نوروز آزاد نخواهند شد.

به گزارش ایسنا، معاون اجتماعی ناجا هدف از برگزاری این همایش را تحلیل وضعیت عملکرد سال گذشته و بررسی وضعیت آینده عنوان کرد و گفت: ابلاغ برنامه‌های سال ۹۰ به ویژه در حوزه برخورد با جنگ نرم که دشمن بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

معاون اجتماعي ناجا با اشاره به همكاري مطلوب بين صدا و سيما و معاونت اجتماعي نيروي انتظامي اظهار كرد: در فتنه سال ۸۸ و ۸۹ پليس همكاريهاي خوبي را با صدا و سيما داشتهايم و توليد برنامههاي همچون برنامه شوك هم با همكاري نيروي انتظامي و صدا و سيما بوده است.