به گزارش افکارنیوز،سرهنگ خدادادی اظهار داشت: با دریافت پرونده ای از کلانتری باغستان مبنی بر دستگیری چهار نفر متهم با یک دستگاه خودرو زانتیا که به اتهام سرقت به عنف دستگیر شده بودند بررسی پرونده در دستور کار، کارگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و اعضای این باند موسوم به باند " حسین قوقولی " که توسط کلانتری ۱۸ باغستان و با ایجاد ترافیک ساختگی متوقف شده بودند جهت سیر مراحل قانونی و بررسی پرونده به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

این مسئول عنوان کرد: از متهمین در خصوص بزه ارتکابی تحقیق و با تعداد پنج نفر از شکات مواجهه حضوری داده شد که هر پنج نفر سارقین را شناسایی و اعلام داشتند که متهمین تحت پوشش مسافرکش سه فقره سرقت و دو فقره نیز تحت پوشش مامورین اقدام به سرقت کرده اند.

وی گفت: پس از مواجهه حضوری شکات و بازجویی های فنی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی غرب استان تهران متهمین لب به اعتراف گشوده و به بزه ارتکابی خود شامل پنج فقره سرقت معترف شدند، در این خصوص هر چهار متهم به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با قرار تامین بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

کشف ۳۱۰ حلقه لاستیک قاچاق در غرب استان تهران
جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۳۱۰حلقه لاستیک قاچاق خارجی از یک خاور، به ارزش ۶۲۰ میلیون ریال در شهریار خبر داد و اظهار داشت: عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی این فرماندهی حین گشت زنی در محور سعید آباد شهریار به یکدستگاه خودروی خاور حامل بار لاستیک در مارک وسایز مختلف بوده مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ افضل گلزاری ادامه داد: راننده خودرو که خود را ساکن شهر قدس معرفی کرد، هیچگونه مدارک گمرکی ارائه نکرد که به این دلیل خودرو به پارکینگ منتقل و راننده نیز دستگیر شد، خورو توقیفی طبق فاکتور فروش، حامل بار لاستیک به ارزش تقریبی ۶۲۰ میلیون ریال به مارکهای رودستون، سوموتیمو، فاکن، کوموهو ویتنام و نکسن ساخت کشورهای چین، تایلند، کره و ویتنام بود.

این مسئول اضافه کرد: در اين خصوص پرونده تشکيل شد و مکاتبات لازم با گمرک انجام گرفته و متهم به مراجع قضايي تحویل داده شد.