كشتيگير سابق كه براي دزدي وارد يك خانه قديمي شده بود وقتي با سر و صداي صاحبخانه و تعقيب همسايهها روبهرو شد خودش را داخل يك كولر قايم كرد اما اين كار هم به او كمكي نكرد و سرانجام همسايهها او را دستگير كرده و به پليس تحويل دادند.

به گزارش تهران امروز: چند شب پیش این کشتی‌گیر ناکام از دیوار خانه‌ای قدیمی در محله زمزم تهران بالا می‌رود و با استفاده از آمادگی جسمانی خوب خود از روی نرده‌های سپر مثلثی آن هم رد شده و داخل حیاط این خانه می‌پرد اما صاحبخانه که ظاهرا گوش‌های حساس و تیزی داشته، متوجه صدای افتادن او می‌شود و در حیاط خانه بزرگشان سیاهی بدن او را دیده و به ایوان خانه آمده و بنای داد و فریاد را می‌گذارد.

کم‌کم چراغ‌های خانه‌های بغلی هم روشن می‌شود و این مرد ۳۶ ساله از روی دیوارها خودش را به پشت‌بام خانه می‌رساند تا از روی پشت‌بام همسایه‌ها فرار کند اما همسایه‌ها این بار مشارکت به خرج داده و با اینکه ساعت ۳ نیمه شب بوده او را روی پشت‌بام‌ها دنبال می‌کنند. مرد هم که هوا را خیلی پس می‌بیند، از تاریکی استفاده کرده و خودش را داخل یک کولر آبی‌ بزرگ که روی یکی از پشت‌بام‌ها بوده می‌چپاند و قایم می‌شود تا تعقیب‌کننده‌ها بی‌خیالش شوند و سر خانه و زندگی‌شان برگردند.

این بار و بعد از لحظاتی که مردم با نور چراغ قوه موبایل‌هایشان همه‌جا را می‌گردند، در یک لحظه یکی از آنها صدایی را از داخل آن کولر می‌شنود و کولر به محاصره تعقیب‌کنندگان درمی‌آید!

نور موبایل‌ها داخل کولر را روشن می‌کند و کشتی‌گیر سابق در حالی که در دستانش دینام کولری بوده است دستگیر و به پلیس تحویل داده می‌شود. صاحب این خانه می‌گوید که دزدهای خانه‌اش که امشب به آنجا آمده‌اند، دو نفر بوده‌اند که یکی از آنها با استفاده از تاریکی شب فرار کرده است اما متهم می‌گوید که همدستی نداشته و به تنهایی به آنجا آمده بوده. صاحبخانه همچنین می‌گوید که متهم بار اولش نیست که برای سرقت آنجا آمده و قبلا هم دو، سه بار به قصد دزدی به خانه‌شان آمده و حتی از او به کلانتری محله هم شکایت کرده است اما متهم این ادعا را هم رد می‌کند و می‌گوید بار اولش است که پایش به آن خانه باز شده است.

هنوز معلوم نیست دینام کولری که هنگام دستگیری در دستان متهم بوده، دینام کولر خانه خودش است که داشته برای تعمیر به مغازه الکتریکی می‌برده و یا اینکه دینام کولری است که در آن قایم شده بوده است!

گفته ميشود اين مرد بعد از اينكه روي تشك كشتي به موفقيت قابل توجهي نميرسد به عنوان كارگر مكانيكي مشغول به كار شده بوده كه آن كار را هم از دست ميدهد و در چند وقت اخير بيكار بوده است.تحقيقات در مورد اين پرونده و ادعاهاي طرفين ادامه دارد.