سرهنگ محمد راستي گفت: در راستاي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده از حيث توزيع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر، برابر گزارشات مردمي دستگيري ۲ نفر توزيع کننده مواد مخدر در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، او در ادامه ضمن اشاره به عملیات دستگیری گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از بررسی و شناسایی محل‌های فعالیت افراد مورد نظر و بعد از اخذ دستور مقام قضایی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم به هویت " اسماعیل - م " معروف " اسماعیل سقَل " را در منزل شخصی‌اش دستگیر و در بازرسی از منزل وی ۳.۷ کیلو گرم حشیش، ۱.۳ کیلو گرم تریاک، یک دستگاه ترازوی توزین و آلات استعمال و دو قبضه قمه کشف کردند.

سرهنگ راستی در ادمه گفت: در عملیات دیگر فردی به هویت " فرامرز - ز " در محل مخفی گاه خود دستگیر که در بازرسی از محل فعالیت وی مقدار ۱.۸ کیلوگرم حشیش، یک عدد ترازوی توزین وآلات استعمال، دو قبضه قمه و یک بسته پاسور قمار کشف و ضبط شد و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

انهدام محل تجمع معتادان خطرناک در تبریز

رییس پلیس کلانشهر تبریز نیز از انهدام محل تجمع معتادان خطرناک و دستگیری ۷ نفر معتاد طی یک عملیات غافلگیرانه در تبریز خبر داد.

سرهنگ یعقوب حاذق گفت: به دنبال حضور یکی از شهروندان در کلانتری ۱۱ مبنی بر این که فردی به نام حسن - ح در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت می‌کند و خانه خود را به پاتوق معتادان تبدیل کرده است و با رفتارهای ناشایست خود موجبات نارضایتی ساکنان را فراهم آورده است رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

او گفت: در این راستا مأموران این کلانتری با استفاده از شگردهای خاص پلیسی از صحت خبر واصله اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی مقام قضایی طی اجرای یک مرحله عملیات منسجم و مستقل و غافلگیرانه وارد محل تجمع معتادان شده و موفق شدند ۷ نفر معتاد و توزیع کننده خطرناک را دستگیر کنند.

او تصریح کرد: در بازرسی بدنی از متهمین مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر، به همراه آلات و ادوات استعمال کشف شد

رييس پليس کلانشهر تبريزدر خاتمه گفت: متهمين پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند.