وقتی عاشق خودرو باشید دیگر مهم نیست چقدر باید هزینه شود تا یک خودروی خوب بدست آورید و تنها چیزی که می تواند برای آنها اهمیت داشته باشد رسیدن به خودرو مورد علاقه است.

به گزارش افکارنیوز، برای عاشقان خودرو شنیدن صدای موتوری که در حال رسیدن به سقف سرعت است و از باطن سیلندهایش صدا را خارج می کند مانند لالایی های شبانه آرامش بخش است.

آن ها حتی حاضرند هرچه دارند در راه خودرو هزینه کنند تا به آنچه واقعا دوست دارند برسند. داشتن یک خودروی مسابقه ای یا فرمول ۱ یکی از آرزوهای آن هاست که سخت به واقعیت می پیوندد.

" میسو کوزمانوویچ " فردی عاشق خودروهای فرمول ۱ است، به حدی که تمام سرمایه خود را صرف ساخت یک اتومبیل فرمول یک برای خودش کرده است تا یکی از بزرگترین آرزوهایش برآورده شود.

میسو که یک مکانیک اهل بوسنی است نزدیک به ۱۰۰۰ ساعت از زندگی خود را صرف ساخت یک نمونه از خودروهای فرمول ۱ در حیاط خانه اش کرده است.

این خودرو که با هزینه زید ۳۰ هزار دلار درست شده است ۱۵۰ اسب بخار دارد که شاید برای رسیدن به سرعت خودروهای مسابقه بدرد نمی خورد اما حداقل می تواند مجوز تردد در خیابان ها را بگیرد.

او هر قسمت خودرو را از بخش های مختلف که از خودروهای دیگر برداشته است و تمام مدت تنها برای سیستم های برق کشی از دوستانش کمک گرفته است.

این خودرو ۶ متر طول و ۱.۲ تن وزن دارد. امکانات ایمنی مانند کیسه های هوا یا اطلاعات دیگر آن رعایت شده است پس مشکلی از نظر امنیت خودرو نخواهد داشت. او این خودرو را در نظر دارد نزدیک به ۷۸ هزار دلار به فروش برساند.

کد خبر: 212650