پايگاه اطلاعرساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيتالله خامنهاي از كاربران درخواست كرده است كه مهمترين يا بهيادماندنيترين جمله رهبر انقلاب را در سالي كه گذشت انتخاب و ارسال كنند.

به گزارش فارس، در سالی که گذشت بیش از ۸۰ صفحه از صفحات پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب به متن کامل سخنان عمومی و پیام‌های ایشان اختصاص پیدا کرد. بدیهی است مرور این سخنان، می‌تواند نکات و زوایای جدیدی از آن را پدیدار کند.
حال اگر چندین چشم و نگاه، با زاویه‌نگاه‌های متفاوت نظراتشان را درباره مهم‌ترین یا به یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال ۸۹ بیان کنند، نتیجه‌ این ابراز نظرها، جالب توجه و حاوی نکات ارزشمندی خواهد بود.

بر اساس این گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از کاربران درخواست کرده است که: حال، به نظر شما مهم‌ترین یا به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سالی که گذشت، کدام جمله است؟ نظرتان را ارسال کنید تا در ذیل همین نوشته منتشر شود.
ضمناً علاقهمندان ميتوانند براي دسترسي به متن سخنرانيها و متن پيامها به پايگاه اطلاعرساني رهبر انقلاب به آدرس farsi.khamenei.ir استفاده كنند.