سرهنگ حميدرضا گلصباحي درباره پرونده اين قتل گفت: ۱۶ اسفند ماه سال جاري كارآگاهان پليس آگاهي استان تهران از طريق تماس با مركز فوريتهاي پليسي ۱۱۰ در جريان وقوع قتلي در يكي از محلات كرج قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا؛ وی افزود: کارآگاهان با حضور در صحنه حادثه با جسد بی جان زن ۲۹ ساله‌ای روبرو شدند که سیم برق تلویزیون دور گردن وی پیچیده شده بود.

کارآگاهان با ثبت این پرونده و در بررسی‌های اولیه از همسایگان این مقتوله دریافتند که وی با همسرش میثم دچار اختلافات خانوادگی شدید بوده است.

کارآگاهان با دریافت این سرنخ به محل کار میثم مراجعه کردند اما وی ضمن رد هرگونه اختلاف گفت: که در روز حادثه پس از آن که از منزل خارج شده به بانک مراجعه کرده و پس از آن نیز به سر کار رفتم.

میثم به کارآگاهان گفت که با توجه به اینکه همسرم طلا و جواهرات زیادی در خانه نگهداری می‌کرد احتمال زیاد سارقان همسر من را به قتل رساندند.

کارآگاهان پلیس آگاهی با بازبینی محل جنایت هیچگونه سرنخی مبنی بر ورود سارقان به منزل یا سرقت طلا و جواهرات مقتوله نیافتند.

تلاش کارآگاهان برای روشن کردن زوایای پنهان این پرونده ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان به اظهارات ضد و نقیض میثم مشکوک شده و با توجه به دلایل و مدارک معتبر وی را بازداشت کردند.

میثم در بازجویی‌های خود علاوه بر آن که در اعترافات خود قویا بزه انتسابی را انکار می‌کرد سرانجام در دام تناقض گویی‌های خود گرفتار شد و کارآگاهان پس از گذشت ۵ ساعت از جنایت این پرونده را رمزگشایی کردند.

میثم در اعترافات خود با بیان اینکه در طول پنج ماه گذشته مکررا با همسر خود نزاع و جدال داشته است گفت: روز حادثه به علت مسائل خانوادگی با همسرم درگیر شده و در یک لحظه سیم تلویزیون را به دور گردن وی پیچیده و او را خفه کردم.

وي درباره مطرحكردن ادعاي سرقت از منزل گفت: اين ادعا را براي گمراه كردن كارآگاهان مطرح كردم.