به گزارشافکارنیوز،چندی قبل پرونده ضرب و جرح عمد چند تن از شهروندان در کلانتری ۱۲۹ جامی تشکیل شد. با توجه به حساسیت این موضوع بلافاصله پرونده به پایگاه هشتم پلیس امنیت ارجاع شد.

ماموران اطلاعات عملیات پایگاه پس از برسی پرونده ها متوجه شدند یکی از اراذل و اوباش خطرناک به نام محمد معروف به محمد غول طی چندین سال اقدام به ضرب و جرح شهروندان کرده و هم اکنون نیز متواری است.

بر این اساس ماموران با اقدامات امنیتی و فنی تلاش خود را برای پیداکردن محل اختفا این فرد آغاز کردند و توانستند مخفیگاه محمد غول را در خیابان امام خمینی - جیحون شناسایی کنند.

ماموران پس از یافتن مخفیگاه متهم برای دستگیری او وارد عمل شدند اما برادر این اراذل و اوباش با سد کردن تمامی راه های ورودی خانه، باعثشد شرور تحت تعقیب از طریق حیاط خلوت متواری شود. ماموران که متوجه فرار متهم شدند به تعقیب او پرداختند و توانستند او را در تقاطع خیابان جیحون با شلیک دو تیر زمینگیرو دستگیر کند.

در بازرسی از محمد غول دو قبضه چاقوی سلاخی کشف و ضبط شد . همزمان با انتقال دو برادر تبهکار به پایگاه پلیس امنیت آنها به جرمشان اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.