معاون عمليات پليس راه كشور از ترافيك در محور چالوس - كرج خبر داد و گفت: بارش برف و باران در اكثر محورهاي مهم كشور گزارش شده است.

سرهنگ پرویز سیاح البرزی گفت: در حال حاضر در محورهای اراک - توره، گدوک در محور فیروز‌کوه تمامی محورهای استان همدان و محور دامنه در استان اصفهان بارش برف ادامه دارد.

وی اظهار داشت: در محورهای کرج - چالوس، قزوین - رشت بیشتر محورهای استان لرستان، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، محور گلپایگان، بروجرد، ساوه - همدان، ساوه - تهران، سلفچگان، یزد - تهران، یزد - نائین و محورهای خراسان رضوی بارندگی است و سطح این معابر لغزنده است.

سرهنگ البرزی از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس کرج خبرداد و افزود: در سایر محورهای استان تهران ترافیک پرحجم اما روانی وجود دارد.

معاون عملیات پلیس راه کشور با اشاره به تصادفات ۲۴ ساعت گذشته گفت: ۴۳ درصد تصادفات دیروز را واژگونی به خود اختصاص داده است و ۵.۵ درصد تصادفات نیز با عابر پیاده بود.

این مقام پلیس راه کشور اعلام کرد: تخطی از سرعت مطمئنه با ۲۵ درصد در صدر علل تصادفات رانندگی قرار دارد و پس از آن بی‌توجهی به جلو با ۲۳ درصد و انحراف به چپ با ۲۱ درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارد.

سرهنگ البرزي از تصادف يك دستگاه پرايد و پيكان در محور فيروزان - كرمان خبرداد و افزود: در اين تصادف كه شب گذشته به علت انحراف به چپ خودروي پرايد رخ داد ۹ نفر مجروج شدند.