به گزارش افکارنیوز، درد اولین نشانه های یک بیماریست که در حال رشد در بدن است و باید با راهی مناسب آن را درمان کرد اما گاهی اوقات این درد به طرزی عجیب درمان می شود که باعثشرمساری افراد خواهد شد.

" جین استون " مادربزرگ ۶۲ ساله ای است که به یک بیماری عجیب مبتلا شده که باعثبه وجود آمدن دردهای بسیار شدید در قسمت کشاله ران و ساق پاهای او می شود این دردها به گونه ای هستند که اصلا نمی توان آن را تحمل کرد مگر با حرکت کردن و جنب و جوش.

او می گوید بیماری به این صورت است که درد ناگهان در پای او شروع شده و در صورتی که اقدامی نکند، درد بیشتر و بیشتر می شود تا حدی که دیگر قابل تحمل نیست و به بیهوشی می رود.

پزشکان تا به حال تنها راه حل دردهای او را جنب و جوش تشخیص داده اند. بیماری " پای خستگی ناپذیر " یکی از نادرترین مشکلاتی است که در میان مردم دنیا وجود دارد. البته این بیماری گاهی بسیار شرم آور هم می شود.

" جین " می گوید برخی مواقع مجبور هستم در اتوبوس یا حتی وسط خیابان شروع به دویدن یا بالا و پایین پریدن کنم که در سن من بسیار سخت و همچنین شرم آور است. او ادامه داد من به مراسم های خاکسپاری دوستانم نمی روم چون مجبور به پریدن هستم که بیشتر آبروی من را می برد.

بیماری این خانم از سن ۱۸ سالگی آغاز شده است و در این مدت او تنها با دویدن یا بالاوپایین پریدن توانسه دردهای خود را کاهش دهد. پزشکان سال هاست برای این بیماری به دنبال درمان می گردند اما تا به حال نتوانسته اند درمان درستی برای آن پیدا کنند.