به گزارش افکارنیوز، سرهنگ سید عباس نازرفتار در این باره اظهار داشت: عصر رو زگذشته یکی از واحدهای گشت انتظامی ۱۱۰ این یگان در حال گشتزنی در محدوده خیابان محلوجی بود که به متوجه تحرکات مشکوک پسربچه ای می شود که کنار خودرویی ایستاده و در حال بازکردن در خودرو است.

ماموران با مشاهده این وضعیت به وی مظنون شده و در اقدامی غافلگیرانه این نوجوان را که داخل خودرو نشسته بود را بازداشت کرده و طی تحقیقات ابتدایی دریافتند که وی نه تنها مالک خودرو نیست بلکه قصد داشت خودرو را سرقت کند. ماموران پس از دستگیری او را بلافاصله مورد بازرسی بدنی قرار دادند که در خلال بازرسی یک شاه کلید از وی کشف شد.

این متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفت که در ادامه مشخص شد وی که " رامین. ت " نام دارد سال گذشته به جهت درگیری مدتی را در کانون اصلاح و تربیت به سر برده و پس از آزادی از کانون با چند جوان خلافکار رفیق شده و آنها راه و روش سرقت را به او یاد داده اند و در نهایت برای این خلافکار حرفه ای ۱۶ ساله، اسم مستعار " رامین بچه " را انتخاب کرده اند.

متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف و اقرار کرد که این شاه کید را از آرش تک دست که وی نیز از سارقان حرفه ای منطقه است گرفته و با این شاه کلید قادر بوده در کمتر از یک دقیقه در هر خودروی پرایدی را باز کرده و آن را به سرقت ببرد.

رييس کلانتري ۱۱۵ رازي با اشاره به اعترافات صريح متهم و سوابق موجود در پرونده وي تصریح کرد:سارق کوچولو براي پيگيري و تحقيقات بيشتر و همچنين شناسايي و دستگيري ساير همدستانش در اختيار کارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.