به گزارش افکارنیوز، علی ملکی آهنگران در این رابطه گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر تجمع افراد شرور در یکی از نقاط شهر ایرانشهر و تصمیم به سرقت مسلحانه بلافاصله یگان های اطلاعاتی و عملیلاتی به این نقطه از شهر اعزام شدند.

وی افزود: اشرار مسلح قبل از دستگیری با نادیده گرفتن اخطار های پلیس بر روی نیروهای انتظامی آتش گشودند که به دلیل برتری حجم آتش نیروهای انتظامی یک نفر از اشرار به هلاکت رسید و یک نفر دیگر دستگیر شد.

وی ادامه داد: در این رابطه شرور و سارق مسلح فراری با نام شهسوار. ح معروف به زین الدینی به هلاکت رسید و همدستش با نام احسان. الف نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی چابهار گفت: شروربه هلاکت رسیده پیش از این در فروردین ماه سال ۸۶ به اتهام سرقت مسلحانه یک بار روانه زندان شده بود که پس از آزادی از زندان باری دیگر به کار های زشت و پلید خود از جمله سرقت و قتل شهروندان بی دفاع دست زد.

وی در تشریح اقدامات این شرور افزود: شهسوار. ح معروف به زین الدینی به اتهام تیراندازی مسلحانه در شهریور ماه سال ۹۱ به سمت یکی از شهروندان که منجر به قتل وی شد و همچنین سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف تحت تعقیب بود.

وی افزود: این شرور سابقه دارهمچنین در بهمن ماه سال گذشته در سرقتی مسلحانه مبلغ یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان وجه نقد ازراننده یک خودرو نیسان در جاده سرزه به تمپ ریگان را ربود.

آهنگران اظهار داشت سرقت یک دستگاه خودرو در شهرک بافت بلوچ در اسفند ماه سال گذشته، قتل یکی از شهروندان ایرانشهری در آبان سال۹۰ و همچنین سرقت مسلحانه یک دستگاه پژو ۴۰۵ در ۲۶ اسفند سال گذشته جزو اقدامات پلید این شرور است که با به هلاکت رسیدن وی فعالیت های شرورانه اش نیز پایان یافت.