به گزارش افکار نیوز به نقل ازجوان آنلاین خراسان نوشت:
مادرم نسبت به حرکات و رفتارم خیلی سخت گیری می کرد و اجازه نمی داد به تنهایی از خانه بیرون بیایم؛ برای همین هم به مسعود گفتم تو با یکی از دوستانت به سر قرار بیا من هم خواهر کوچکم را می آورم تا او با دوستت صحبت کند و ما هم به این هوا از این به بعد هر موقع دلمان تنگ شد راحت تر همدیگر را ببینیم. با این نقشه احمقانه، از مادرم اجازه گرفتم به بهانه گرفتن ریزنمرات درسی با خواهرم بیرون برویم. مادرم تاکید کرد به محض این که کارتان تمام شد به خانه برگردید. نزدیک ظهر بود که از خانه بیرون زدیم. در طول مسیر به خواهرم گفتم اگر دهانت قرص باشد و رازهایم را پیش خودت نگه داری کاری می کنم که از تنهایی در بیایی و خوش بگذرانی. او نمی فهمید منظورم چیست تا این که دقایقی بعد به پارکی که قرار ملاقات گذاشته بودیم، رسیدیم.
مسعود و دوستش جلو آمدند و سلام کردند. در این لحظه من از خواهرم خواستم با دوست مسعود کمی قدم بزنند و گفت وگو کنند. خودم نیز با پسر مورد علاقه ام روی صندلی نشستیم و مشغول صحبت شدیم، ولی ناگهان او از روی صندلی بلند شد و سراسیمه گفت: خودرو گشتی نیروی انتظامی را دیدی؟ مثل این که این پارک را زیر نظر گرفته اند و اگر این جا دستگیرمان کنند آبرو و حیثیت مان می رود باید زودتر فرار کنیم. او و دوستش من و خواهرم را سوار موتورسیکلت کردند و ما به سرعت از محل دور شدیم.

اما مسعود هم چنان ادعا می کرد پلیس در تعقیب مان است. من خیلی ترسیده بودم و با خودم گفتم اگر دستگیر شویم و پدر و مادرم بفهمند چه دسته گلی به آب داده ام، روزگارم سیاه خواهد شد. چند دقیقه بعد ما جلوی منزلی توقف کردیم و مسعود گفت: بهتر است چند دقیقه ای توی حیاط خانه دوستم مخفی شویم تا ماموران بروند و مشکلی پیش نیاید. او با این حیله، من و خواهرم را به داخل خانه کشاند اما باورم نمی شد که دو پسر دیگر نیز داخل آن خانه لعنتی پنهان شده باشند. آن ها با توسل به زور و تهدید من و خواهرم را مورد آزار و اذیت قرار دادند.
دختر ۱۶ ساله با چشمانی اشک بار گفت: افسوس من تحت تاثیر یکی از هم کلاسی هایم که همیشه از محبت های دوست پسرش با آب و تاب برایم حرف می زد فریب خوردم و با مسعود دوست شدم، اما فکر نمی کردم به این راحتی سرنوشت خودم و خواهر بیچاره ام که هنوز ۱۲ ساله است را این طوری خراب کنم. در خور یادآوری است ماموران انتظامی با توجه به سرنخ های موجود، متهمان این پرونده را شناسایی و دستگیر کرده اند.
محمد ایرجی پور مدرس روان شناسی با اظهار تاسف از این ماجرا اظهار داشت: با توجه به حساسیت های دوران نوجوانی، والدین باید مراقب ارتباط با فرزندان خود باشند و اعمال کنترل های نامحسوس، منطقی و عاقلانه بر حرکات و رفتار آنان داشته باشند تا در فضایی سرشار از اعتماد و دوستی و پرهیز از افراط و تفریط در آزادی دادن یا محدود کردن نوجوانان شرایطی ایجاد شود که اعضای خانواده به راحتی مشکلات خود را با یکدیگر مطرح کنند.
رئیس مرکز مشاوره پلیس خراسان رضوی افزود: دختران و پسران نیز باید بیاموزند که در اولین برخورد تاثیرگذار بر جنس مخالف، آن را با پدر و مادر و یا یک مشاور آگاه مطرح کنند تا بتوانند از تجربیات علمی و عملی آنان بهره ببرند و قبل از آن که دچار آسیب جدی مانند آن چه در این ماجرا خواندیم شوند تصمیم عاقلانه ای بگیرند.