به گزارش افکارنیوز، سید ولی رضوی‌نژاد الیگودرز گفت: شهرستان الیگودرز با جمعیتی بالغ بر ۱۴۵ هزار نفر شامل شهر و روستا در چهارمین دوره شورای اسلامی با حضور ۷۵ نفر کاندیدای مردمی توانست در این مرحله با انتخابی متعهدانه برای پیشرفت و زیبایی شهر ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان علی البدل انتخاب شوند.

وی افزود: از ۷۵ نفر کاندیدا در شهرستان الیگودرز وارش ملکی با ۶۲۸۷ رای، محمدنبی عسگری با ۶۰۵۴ رای، فریبا حکمت با ۵۳۵۷ رای، میثم سرلک ۵۱۰۵ رای، عبدالرضا افروغ با ۴۹۶۳ رای، منوچهر میرزایی با ۴۹۵۵ رای، سیاوش حسینوند با ۴۵۰۰ رای، عبدالحسین عسگری ۴۴۵۳ رای به عنوان عضو اصلی انتخاب شدند.

رضوی‌نژاد یادآورشد: مسعود آذرخوش با ۴۴۱۳ رای، مصطفی توکلی با ۴۳۶۰ رای، امیرحسین اسدی ۴۳۴۳، محمد پایمرد ۴۳۳۰، اردشیرسرلک ۴۳۲۸ و یوسف چراغی ۴۴۰۲ به عنوان عضو علی‎البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر دورود انتخاب شدند

سرپرست فرمانداری شهرستان دورود در خصوص نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: پس از پایان شمارش آرا برگزیدگان انتخابات شورای اسلامی شهر دورود آقایان محمود لک ۱۰ هزار و ۹۲ رأی، جوادکیانی ۸ هزار و ۳۵۷ رأی، سید عابدین نوری ۷ هزار و ۶۸۰ رأی، قدرت الله حاجیوند حیاتی ۷ هزار و ۳۲۰ رأی، علی قائدرحمتی ۶ هزار ۹۲۰ رأی، حسن امیدیان ۶ هزار و ۵۰۵ رأی، خانم فاطمه مژدهی ۶ هزار و ۳۰۴ رأی، علی مولائی نژاد ۶ هزار و ۳۵ رأی، بهزاد میرزائی نیا ۵ هزار و ۹۶۹ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر دورود انتخاب شده‌اند.

حسین احمدی افزود: همچنین خانم مریم خسروی با ۵ هزار و ۲۹۰ رأی و آقایان عبداله هداوند با ۵ هزار ۲۰۵ رأی، علی زلقی با ۵ هزار و ۱۴۰ رأی، نادر سالاروند با ۵ هزار و ۹۸ رأی، نصیر الیاسی با ۵ هزار و ۳۰ رأی به عنوان پنج عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر دورود انتخاب شده‌اند.

اعضای اصلی و علی‎البدل شورای شهر خرم‎آباد مشخص شدند

سیف‌الدین آشتیانی، رستم کوشکی، فرشته طهماسبی، محسن اقبالی، رضا بیرانوند، جافر وفایی، محمد حسین‌پور، حسن آذری، عبدالله عزیزپور، فرشاد سیفی، رضا حاصلی، محمد مهرابی و علی جهان‌آرا به عنوان اعضای اصلی شورای این شهر انتخاب شده‎اند.

همچنین کرم نعمتی، سبزخدا صفربیرانوند و محمدجعفر همت پور اعضای علی‎البدل شورای اسلامی شهر خرم‎آباد را تشکیل داده‎اند.

لازم به ذکر است که این خبر هنوز به تایید نهایی مسئولان نرسیده است.

اعضای شورای اسلامی شهرستان الیگودرز مشخص شدند

سید ولی رضوی‌نژاد امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در الیگودرز گفت: شهرستان الیگودرز با جمعیتی بالغ بر ۱۴۵ هزار نفر شامل شهر و روستا در چهارمین دوره شورای اسلامی با حضور ۷۵ نفر کاندیدای مردمی توانست در این مرحله با انتخابی متعهدانه برای پیشرفت و زیبایی شهر ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان علی البدل انتخاب شوند.

وی افزود: از ۷۵ نفر کاندیدا در شهرستان الیگودرز وارش ملکی با ۶۲۸۷ رای، محمدنبی عسگری با ۶۰۵۴ رای، فریبا حکمت با ۵۳۵۷ رای، میثم سرلک ۵۱۰۵ رای، عبدالرضا افروغ با ۴۹۶۳ رای، منوچهر میرزایی با ۴۹۵۵ رای، سیاوش حسینوند با ۴۵۰۰ رای، عبدالحسین عسگری ۴۴۵۳ رای به عنوان عضو اصلی انتخاب شدند.

رضوی‌نژاد یادآورشد: مسعود آذرخوش با ۴۴۱۳ رای، مصطفی توکلی با ۴۳۶۰ رای، امیرحسین اسدی ۴۳۴۳، محمد پایمرد ۴۳۳۰، اردشیرسرلک ۴۳۲۸ و یوسف چراغی ۴۴۰۲ به عنوان عضو علی‎البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر معمولان مشخص شدند

فریدون رشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر گفت: با پایان شمارش آرای مردم شهر معمولان، رضا شاکرمی با ۲۴۴۵ و هوشنگ کوشکی با ۲۷۹۲ رای، نبی کوشکی ۱۵۶۹ رای، مراد مرادی با ۱۴۲۸ رای، مراد محمدی با ۱۳۸۲ رابیشترین آرا را کسب کرده‌اند.

وی افزود: رضا محمودوند با ۱۳۶۹ رای و کرم مرادی با ۱۳۱۵ رای به‌عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر معمولان انتخاب شدند.

رشیدی گفت: در بخش مرکزی پلدختر ۴۰ روستا با ۴۳ شعبه اخذ رای ۱۱ هزار و ۸۴۴ رای و بخش معمولان ۱۵ هزار و ۱۳۵ رای به صندوق ریختند.

اعضای شورای اسلامی دلفان مشخص شدند

رضا دریکوند شنبه‌شب در جمع خبرنگاران در دلفان با اشاره به اینکه اعضای راه یافته به شورای شهر دلفان مشخص شدند، گفت: در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا سید محمد امین نوربخش، هوشمند احمدیان، قباد قبادی، سید عبدالله موسوی، محمد علی کریمی، محمد حسین ستاری، محمد کرم فتحی، زهرا جلال‌وند و علی حسین عباس پور به شورای شهر نورآباد راه پیدا کردند.

وی افزود: همچنین عبدالحسین مرادی، امین میرزایی، شیرعلی شهبازی و سید بهزاد والی‌زاده نیز به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر دلفان انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان دلفان همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات در شهر هفت چشمه، از مشخص شدن نتایج شمارش آرا در این شهر خبر داد.

دریکوند یادآور شد: مردم دلفان روز گذشته حماسه بی‌نظیری خلق کردند، مردم این دیار در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ۷۰ درصد شرکت کردند.

اعضای شورای چهارم دوره پلدختر انتخاب شدند

فریدون رشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر گفت: در شورای اسلامی شهرستان پلدختر ماندانا آکسونیان با ۴ هزار و ۷۱۳ رأی، روزه نیازی با ۴ هزار و ۱۵۳ رأی، مرتضی رفیعی با ۴ هزار و ۱۷ رأی، شهاب محمودی با ۳ هزار و ۹۵۱ رأی، نور‌الدین پور‌نصیر با ۳ هزار و ۷۱۷ رأی، روح‌الله عالی پور با ۳ هزار و ۵۴۱ رأی و نادعلی نعمت‌پور با ۳ هزار و ۴۳۷ رای به عنوان اعضاء اصلی این شوراها انتخاب شدند.

فرماندار پلدختر گفت: همچنین تیمور فریدونی با ۳ هزار و ۴۱۵ رأی، عباس عموزاده با ۳ هزار و ۲۹۳ رأی، و نجمالدین هدایتی با ۳ هزار و ۱۹ رأی، به عنوان عضو علیالبدل شورای اسلامی شهرستان پلدختر انتخاب شدند.