دکتر کامران آقاخانی متخصص پزشکی قانونی بیمارستان حضرت رسول(ص) با اعلام این خبر، اظهار داشت: این دختر ۸ ساله شب گذشته توسط اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی به بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری منتقل میشود.

به گزارش آفتاب، وی با عنوان این مطلب که مسئول فنی بیمارستان مطهری نیز هستد، افزود: متاسفانه به علت شکستگی‌های متعدد از ناحیه دست و سر، ناگزیر شدیم این دختر را به بیمارستان حضرت رسول‌(ص) اعزام کنیم.

آقاخانی در تشریح وضعیت این دختر ۸ ساله گفت:
موارد کودک‌آزاری زیادی را شاهد هستیم اما وضعیت این دختر قابل مقایسه با سایر کودک‌آزاری‌ها نیست. شدت آزار و شکنجه او به قدری دردناک است که قابل شرح نیست.

این متخصص پزشکی قانونی با اشاره به شکستگی دو ساعد و سر این کودک، افزود: آثار شلاق و سوزاندن سیگار در نقاط مختلف بدن این دختر ۸ ساله به وضوح دیده می‌شود به طوری که جای سالمی در بدن او مشاهده نمی‌شود.

وی افزود: این دختر به ما گفته است که با مادر معتاد و ناپدری‌اش زندگی می‌کند و ۴ روز است به او غذا نداده‌اند.

آقاخانی با تاکید بر انعکاس چنین فجایع دردناک و آزار دهند‌ه‌ای گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم که در مقابل این قبیل کودک‌آزاری‌ها از خود واکنش نشان دهند و مسئولان مربوطه نیز با افراد خاطی به شدت برخورد کنند.

وی با اشاره به شکستگی سر و دو ساعد این دختر ۸ ساله، از انجام تصویربرداری و معاینات دقیق برای درمان شکستگی‌ها و سوختگی‌ها خبر داد و افزود: وضعیت به قدری فجیع است که باور آن برای هیچ‌کس وجود ندارد و نمی‌توان گفت که فردی که او را آزار داده است، خلق و خوی انسانی دارد.

این دختر ساکن یکی از محلات جنوب تهران است که توسط اورژانس اجتماعی بهزیستی به بیمارستان منتقل شده است.