به گزارشافکارنیوز، ‌سرهنگ عین الله جهانی در تشریح اقدامات پلیس راهور تهران بزرگ در لیالی قدر گفت: در شب‌های قدر هیچ گونه محدودیت ترافیکی ایجاد نخواهد شد و محل پارک خودروها با حضور پلیس و همکاری مردم ساماندهی می‌شود.

وی افزود: همچنین در این شب‌ها اجازه پارک مورب با حضور پلیس در معابر عریض داده خواهد شد اما با توقف دوبله در مقابل مساجد و حسینیه‌ها به شدت برخورد می‌شود.

مدیر ارتباطات و اطلاع ‌رسانی پلیس راهور با اشاره به حضور پررنگ پلیس از افطار تا سحر جهت سهولت همشهریان و استفاده از شب‌های قدر تأکید کرد: به رانندگان توصیه می‌شود با توجه به تاریکی هوا و تردد عابرین در معابر، با توجه کامل به جلو و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

جهانی تصریح کرد: عابرین پیاده جهت عبور از عرض معابر برای رسیدن به مساجد و حسینیه‌ها بیش از پیش مراقب باشند و از گذرگا‌ه‌های عابر پیاده، پل‌های هوایی و زیرگذرهای عابرین استفاده کنند.

وی در پایان خواستار توجه مردم به دستورات پلیس شد و گفت: عابرین از ورود ناگهانی به معابر پرهیز کرده و از معابری عبور کنند که روشنایی کافی داشته باشد تا حضور آنها برای رانندگان عبوری قابل رؤیت باشد.