به گزارش افکارنیوز، تاریخچه خانوادگی خود را چطور حفظ می کنید؟ خاطراتتان را در یک جعبه نگهداری می کنید؟ آلبوم دارید؟ شما خودتان ارزش میراثهای خانواده خود را می دانید، ولی آیا می دانید چطور از آنها مراقبت کنید؟


فال روزانه متولدین فروردین

امروز روز خوبی برای گفتن آنچه در ذهن دارید است. نه اینکه شما عموماً با این مسئله مشکل داشته باشید. شما هم با موقعیت هایی روبرو می شوید که احساس تردید می کنید و نمی توانید حرفتان را بزنید. ولی امروز چنین نیست. شرایطی وجود ندارد که نتوانید از عهده اش برآئید، زیرا انرژی امروز توانایی های شما را افزایش می دهد. اگر کسی هست که از نزدیک شدن به او اکراه دارید، باید قدمی بردارید و با او حرف بزنید. امروز می توانید دوستانتان را به یک مهمانی غیرمنتظره دعوت کنید و با عشقتان یا شریک زندگی تان لحظات خوب و خوشی را در کنار آنها و با معاشرت با آنها داشته باشید و از حرف زدن با آنها لذت ببرید. اگر هر دوی شما می خواهید که زندگی تان به نحو مطلوبی پیشرفت کند، باید خودتان هم این کار را بکنید و به هم بها بدهید و برای هم زمان بگذارید. مطمئن باشید از تکرار این تجربه خوشحال خواهید شد. امروز باید به نحو دیگری به موقعیت خود فکر کنید. به سال گذشته بیندیشید و از خودتان بپرسید چه موفقیت هایی داشته اید. آیا به اهدافی که برایتان خودتان تعیین کرده بودید رسیده اید؟ شاید هنوز هدفی ندارید. امروز باید برای آماده شدن برای آینده این مورد را ارزیابی و بررسی کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر امروز برایتان مشکلی پیش بیاید، باید دنبال ساده ترین راه حل بروید. همه مشکلات پیچیده نیستند. اغلب راحت ترین و واضح ترین جواب بهترین جواب است. سعی کنید احساسات خود را به دور از مشکلاتی که نیاز به حساب و کتاب دارند نگه دارید. احساسات دیدگاه شما را تیره و تار می کنند و نمی گذارند چیزی که درست در مقابل شماست را ببینید. از عقل سلیم خود نیرو بگیرید. امروز هر کاری می کنید نمی توانید خانه بمانید و کاری نکنید. دوست دارید بهترین لباس هایتان را بپوشید و بیرون بروید. در واقع اگر به مهمانی بروید، مطمئناً خیلی به شما خوش می گذرد. شما با کسانی ملاقات می کنید که دوست دارید تا ابد با آنها در مورد راز و رمزهای دنیا حرف بزنید. امروز هیچ قراردادی را امضاء نکنید و به هیچ پیشنهادی جواب مثبت ندهید. چند روز زمان بگیرید، استراحت کنید و همه عواقب و پیامدها را مد نظر قرار دهید. اگر اکنون تعهد چیزی را بگیرید، بعداً در موقعیت دشواری گیر می کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید محبت و حسن نیت خود را نشان دهید. مدتی است که شما نشان داده اید که به دیگران اهمیت می دهید و از آنها سپاسگزارید. کارت پستال، تماس تلفنی، نامه، گل و … احساسات شما را نشان می دهند. امروز باید فرد خاصی را با ناهار یا چیز دیگری سورپرایز کنید. باید از لحاظ فکری و احساسی او را حمایت کنید. این باعثمی شود که در زندگی تعادلی سالم داشته باشید. انرژی امروز شما را سر حال می آورد، به خصوص اگر بحثرمانس باشد. شما زیاد شوخ طبع نیستید، به همین دلیل است که گاهی دیگران به راحتی نمی توانند تشخیص دهند که شما شوخی می کنید یا جدی حرف می زنید. ولی با کسی ملاقات خواهید کرد که نه تنها جوک های شما را درک می کند، بلکه خودش هم شوخ طبع است. شما شخصیت او را تحسین می کنید. امروز شما رویاپردازی می کنید و این اشکالی ندارد. بگذارید ذهنتان هرجا می خواهد برود. اگر خودتان را محدود نکنید بینش های جدید و جالبی بدست می آورید. فانتزی های شما بسیار ارزشمندند و در قدم بعدی در شغلتان راهنمای شما خواهند بود.

فال روزانه متولدین تیر

روز خوبی برای در میان گذاشتن افکار و احساسات است. چه با عشقتان و با گفتن کلمات محبت آمیز باشد، چه با همکارتان در مورد کمک به او در مسائل کاری باشد. شما کاملاً اهل عمل هستید. اغلب چیزهایی می گویید که باید گفته شود و نه بیش از آن. ولی دیگران می خواهند که شما چیزهای بیشتری بگویید. این موضوع را مد نظر قرار دهید. امروز شوخ طبعی و خنده و شادی زیاد می شود. ولی اگر می خواهید عشقتان را تحت تأثیر قرار دهید، زیاده روی نکنید و او را از خود نرانید. شما هر جا می روید خنده به لب همه می آورید، ولی هر چیزی زمان و مکانی دارد. در مورد این فرد بیشتر دقت کنید. امروز وقتتان را برای کسانی که موقعیت شما را درک نمی کنند تلف نکنید. دیگران طوری رفتار می کنند که انگار می دانند شما در مورد چه حرف می زنید، ولی واقعیت این است که آنها واقعاً نمی دانند شما چه می کنید. مراقب باشید که به حرف های چه کسانی گوش می دهید.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر اخیراً خیلی خسته بوده اید، دلیل آن استرس شما بوده است. امروز انرژی بیشتری برای ارتباط برقرار کردن دارید. عاقلانه این است که در مورد استرس هایتان حرف بزنید. نگرانی، اضطراب و ترس موجب آسیب دیدن به سلامت عاطفی و جسمانی شما می شود. ورزش می تواند این استرس ها و نگرانی ها را تسکین دهد. برای دیگران صحبت کردن درمان این مسئله است. بهترین راه ها را برای خلاص شدن از استرس و داشتن احساس بهتر انتخاب کنید. امروز شما فرصت خوبی برای آشتی کردن با عشقتان دارید. شاید اخیراً نتوانسته باشید با هم صحبت کنید. ولی امروز اعتماد به نفستان بالا می رود و با دلگرمی به هم نزدیک می شوید و موضع مثبتی اتخاذ می کنید. بیرون بروید و خوش بگذرانید. خنده درمان دردهاست. امروز شما در آستانه پیشرفت زیادی در حرفه خود هستید. این فرصت عالی را از دست ندهید. هنوز همه چیز سر جایش نیست. صبور باشید. زمان خوبی برای فکر کردن به گذشته و درس گرفتن است.

فال روزانه متولدین شهریور

رویاها و خواب های شما چیزی فراتر از شلیک شدن نورون هاست. خواب های شما نشان دهنده مسائل حل نشده، استرس، خواسته های عمیق و خاطرات گمشده هستند. این خواب ها در درک خودتان حل مشکلاتتان نقشی کلیدی دارند. برای خودتان یک دفتر خواب و رویا درست کنید و نیروی نهفته در ضمیر ناخودآگاه خود را بدست آورید و از آن درس بگیرید. رویاها و خواب های قبلی تان را بررسی کنید. ببینید آیا می توانید چیزی از آنها دریابید. رمانس امروز بیشتر مسئله ای راجع به اخلاق و شوخ طبعی می شود. با آنکه شما بیشتر به ظاهر اهمیت می دهید، ولی رویکرد شما به زندگی است که رابطه شما را زیبا کرده است. شما چیزهای زیادی برای تقسیم با یکدیگر دارید و کشف کردن در مورد همدیگر دارید. خوش بین بودن و دیدن نیمه پر لیوان کمک زیادی می کند. زمان خوب و خوشی در انتظار شماست. با کارها و وظایفی که در دست اقدام هستند ادامه دهید. اکنون زمان شروع چیزهای جدید است. اعتماد به نفس شما بالاست و از لحاظ عاطفی حس خوبی دارید و رویهم رفته قضاوت شما امروز زیاد تعریفی ندارد. در حال حاضر نباید اقدامات بزرگی صورت دهید.

فال روزانه متولدین مهر

شاید امروز معذرت خواهی هایی صورت دهید. آسان نیست که بگویید اشتباه کرده اید، ولی این شجاعت شما را تقویت می کند. بجای آنکه افسوس بخورید، با فرد موردنظر ملاقات کنید و جبران اشتباهتان را بکنید. بدون توجه به ناراحتی تان، متوجه می شوید که بعد از این کار حس بهتری دارید. حتی اگر طرف مقابل خوشحال نشود، شما آنچه لازم بوده را گفته اید. امروز افق های دید شما گسترده می شوند. شما در کتابخانه، در کتابفروشی یا جای دیگری صحبت جالبی را آغاز می کنید. و این صحبت و مکالمه شما طولانی تر از آنچه انتظار داشتید می شود. قبل از آنکه متوجه شوید این مکالمه تبدیل به یک آشنایی شده است. شما نظر خودتان را در مورد درست و غلط چیزها دارید. نگذارید دیگران باورهای شما را عوض کنند. مهم است که شما به آنچه می دانید معتقد بمانید و مفهوم شخصی خود از حقیقت را داشته باشید. نگذارید در باورهای دیگران غرق شوید.

فال روزانه متولدین آبان

تاریخچه خانوادگی خود را چطور حفظ می کنید؟ خاطراتتان را در یک جعبه نگهداری می کنید؟ آلبوم دارید؟ شما خودتان ارزش میراثهای خانواده خود را می دانید، ولی آیا می دانید چطور از آنها مراقبت کنید؟ زمان بگذارید و اشیای باارزش خانواده و یادگارهای والدین، اجداد، خواهر و برادرها و دیگران را ثبت و نگهداری کنید. یک روز از این که این کار را کرده اید خوشحال و راضی خواهید بود. انواع و اقسام فعالیت های گروهی برایتان معنادار هستند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، در ارتباط با دیگران بهتر عمل می کنید. اگر دنبال همراه و همسفری هستید، باید شروع به صحبت کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. سورپرایز بزرگی در انتظار شماست. امروز نمی توانید کاملاً به حرف های دیگران اعتماد کنید. شاید دیگران الان یک چیز بگویند و قول های بزرگی بدهند و وفای به این قول ها چیز دیگری است. حداقلش این است که آنها برنامه خودشان را دارند. مراقب باشید که بازیچه قرار نگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

آخرین باری که زمان خوب و خوشی را با خانواده گذراندید کی بوده است؟ اگر مدت زیادی از آن گذشته است، امروز روز خوبی برای این کار است. اگر فرزند دارید، با آنها بازی کنید یا آنها را به پارک ببرید. اگر مجرد هستید به دیدن والدین تان بروید. امروز تأکید اصلی بر ارتباطات است. با آمادگی صحبت کنید. ارتباطتان را با عزیزانتان قویتر کنید. حیات عشقی شما در محیطی معنوی شکوفا می شود. باید افکارتان و دل هایتان را یکی کنید و کمی از روزمره گی بکاهید. با هم بیرون بروید و خوش بگذرانید. در مورد کارهایتان زود تصمیم گیری نکنید. جلسات مهم را کمی عقب بیندازید. امروز ذهنتان ثبات کافی ندارد و همه چیز آنطور که دوست دارید پیش نمی رود. اکنون زمان آن است که به کارهایی که از قبل برنامه ریزی شده اند بپردازید و ریسک نکنید.

فال روزانه متولدین دی

وقتی نوبت به گفتن احساسات تان می رسد شما ساکت می شوید و از حرف زدن اکراه دارید. ولی امروز اینطور نیست. توانایی ارتباطی شما نیروی تازه ای به شما می دهد. عاقلانه این است که از این فرصت استفاده کنید. با صحبت کردن می توانید اقدامات اولیه را صورت دهید. کلمات خیلی راحت تر از همیشه به زبانتان جاری می شود. اگر مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود، راه حل هایی پیدا می کنید. به نظر می رسد که شما امروز شکست نمی خورید. در هر جلسه یا مناسبت اجتماعی که شرکت می کنید، بسیار موفق هستید و در مرکز توجه قرار می گیرید. بخاطر اعتماد به نفس بالایتان، متوجه می شوید که شخص خاصی بسیار مجذوب شما می شود و می خواهد وارد بحثهنری با شما شود. در حال حاضر شما چیزی برای از دست دادن ندارید. امروز وقت بگذارید و روی کارهای باقیمانده از روزهای گذشته کار کنید. قبل از آنکه همه چیز را برای عصر بگذارید، باید مطمئن شوید که برای فردا آماده اید.

فال روزانه متولدین بهمن

اگر چیزی شما را اذیت می کرده است، امروز زمان خوبی است که در مورد آن حرف بزنید. توانایی ارتباطی عالی شما امروز خیلی قوی می شود. مشکلات شما درباره همکارتان، رئیستان، همسر، دوست یا فامیلتان باشد، شما کلمات لازم برای گفتن افکار و احساساتتان را می یابید. امروز کمی ذهنتان مبهم می شود و تا بعدازظهر به کارهایتان نمی رسید. تا آن موقع، به خودتان فشار نیاورید که کارهای زیادی را به انجام برسانید. زیرا این موجب ناامیدی شما می شود. امروز برای متقاعد کردن فرد مورد نظرتان در مورد اینکه او را خیلی تحسین می کنید نیروی ارتباطی قوی می یابید. شاید تا امروز زبانتان بسته بوده و ناگهان امروز متوجه می شوید که خیلی آسان می توانید حرفتان را بزنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز منتظر تقویت مهارت های ارتباطی خود باشید. اگر اغلب در ابراز احساسات خود مشکل دارید، امروز تغییر خوبی صورت می گیرد. با هر کسی که مسائل حل نشده ای دارید، مشکلتان را حل کنید. با قدرت و اعتماد به نفس بیشتر می توانید خیلی زود مشکلات خود را حل کنید و دردسرها را از بین ببرید. در مورد رابطه ای عالی که دارید، شوخ طبعی شماست که به دادتان می رسد. امروز شما در مورد ارتباطات آنچه می خواهید بدست می آورید و این به شما کمک می کند که بحثی که با عشقتان داشتید را به خوبی پایان ببرید. با پافشاری بر این مسئله یا فرو کردن سرتان زیر برف به جایی نمی رسید. امروز تمرکز کردن بر کارتان سخت می شود. به کارهایی که دقت فراوانی نیاز دارند نپردازید. زیرا امروز لازمه آن را ندارید که بتوانید کاری با چنین دقتی انجام دهید. کارتان را به زمان دیگری موکول کنید.