به گزارش افکارنیوز، علیرضا نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم که در مراسم ختم پدر صادق محصولی حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا پیشنهاد شهرداری تهران را پذیرفته‌اید یا خیر، اظهار داشت: ما خادم مردم هستیم و هر کجا زمینه خدمت فراهم باشد، ما در خدمت مردم خواهیم بود.

وی در مورد پیشنهاد شهرداری مشهد نیز، گفت: پیشنهاداتی را برای شهرداری مشهد به من داده‌اند و با من صحبت‌هایی شده است. انشاءالله هر کجا که قسمت باشد می‌رویم.

نیکزاد در مورد حضور یا عدم حضورش در دانشگاه احمدی‌نژاد نیز گفت: خیر، به دانشگاه احمدی‌نژاد نمی‌روم چرا که من کار دیگری می‌کنم و آنها نیز به دنبال کار دیگری هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اصلا برای حضور در دانشگاه ایرانیان از شما دعوت شده یا خیر، اظهار داشت: بله، ‌ از من دعوت شده است ولی من گفته‌ام در ستاد اجرایی کارهای اجرایی را دنبال می‌کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه برای شهرداری تهران نظر مثبت دارید یا خیر، گفت: در مورد شهرداری تهران نیز با من صحبتهایی شده است؛ ما هر کجا امکان خدمت باشد، خدمت میکنیم و سرباز نظام هستیم.