به گزارش افکارنیوز،مراسم تحلیف چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران دقایقی پیش با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، مرتضی تمدن استاندار تهران، فرمانداران تهران، ‌ری و شمیرانات و سایر مسئولان اجرایی در صحن علنی شورای شهر برگزار شد.

نخستین جلسه هر دوره شورا تحت ریاست مسن ترین و جوان‌ترین عضو شورا تشکیل می‌شود که بر این اساس عباس شیبانی با ۸۲ سن و محسن پیرهادی با ۳۳ سال سن اداره کننده نخستین جلسه شورای دوره چهارم هستند. در جریان این جلسه اعضا به شرح زیر سوگند یاد کرده و آن را امضا می‌کنند:

" من در برابر کلام الله مجید، به خدا متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌نمایم که در حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چار چوب وظائف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته و مادامی که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم ".

مرتضی تمدن استاندار تهران، عیسی فرهادی فرماندار تهران، محمدباقر قالیباف، حسین طلا رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها، نیکنژاد رئیس سازمان تبلیغات استان تهران، حمزه شکیب و رسول خادم دو عضو دوره سوم شورای شهر تا این لحظه در مراسم حضور دارند.