به گزارشافکارنیوز،۱۳خردادماه سال ۸۹ وقوع قتلی در خیابان مولوی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران کلانتری در محل جنایت حاضر شده و با جسد پسرجوانی به نام حسین روبرو شدند.

در جریان بررسی ها مشخص شد حسین پس از درگیری با پسر ۱۶ ساله ای به نام میلاد با ضربه های چاقوی او مجروح و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

میلاد سپس دستگیر و در بازجویی ها به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد که پس از محاکمه در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم و حکم او از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.

در حالیکه پسر جوان در یک قدمی چوبه دار قرار داشت اولیای دم رضایت خود را اعلام کردند و میلاد از مرگ نجات یافت.

صبح دیروز میلاد از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت که با قبول اتهامش گفت: روز حادثه به علت مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشتم و همراه دوستانم در کنار خیابان ایستاده بودیم، سطح خیابان خیس بود و یک دستگاه موتورسیکلت تعادلش را از دست داد و با ما برخورد کرد بر سر همین موضوع با دو راکب موتورسیکلت درگیر شدیم که من با چاقو حسین را کشتم. بیش از سه سال است که در زندان به سر می برم و تاوان جنایت خود را پرداخت کرده ام، حالا هم از کارم پشیمانم و از قضات دادگاه می خواهم که مرا ببخشند.

قضات دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، میلاد را به ۱۰ سال زندان محکوم کردند که ۶ سال آن به صورت تعلیقی می باشد.