به گزارش افکارنیوز، سردارعلی دولتی از شناسایی و دستگیری فردی که با شنیدن جواب رد از طرف دختر مورد علاقه‌اش وی را به قتل رسانده بود در کمتر از ۱۰ ساعت، خبر داد و اظهارکرد: چند شب گذشته به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از مناطق شهرستان ملکشاهی و اطلاع مأموران از این حادثه بلافاصله اکیپ‌هایی از پلیس آگاهی و کلانتری مرکزی آن شهرستان در محل تیراندازی حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد جوانی حدوداً ۲۰ ساله که به خوستگاری دختر مورد علاقه‌اش رفته بود وقتی با جواب رد او و خانواده‌اش روبرو می‌شود، در یک اقدام جنون‌آمیز اقدام به تیراندازی به سوی وی کرده و او را با شلیک دو گلوله روانه بیمارستان می‌کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: دختر جوان که بلافاصله به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام منتقل شده بود به علت شدت جراحات وارده و خونریزی شدید داخلی جان خود را از دست می‌هد.

دولتی ادامه داد: قاتل که پس از این اقدام کینه‌توزانه از محل متواری شده بود، تنها پس از گذاشت ۱۰ ساعت، بامداد امروز سه شنبه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: در مخفیگاه این متهم یک قبضه کلت کمری به همراه ۱۵ تیر و یک قبضه نارنجک کشف و ضبط شد و متهم با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی استان شد.