به گزارش افکارنیوز، سرهنگ سیدموسی حسینی در تشریح این خبر گفت: زنی ۴۳ ساله ساکن شیراز با مراجعه به پلیس " فتا " استان فارس از سایتی که در قالب فروش مدرک از وی مبلغ ۳ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، شکایت و خواهان رسیدگی به این موضوع شد.

وی اظهار کرد: کارشناسان پلیس " فتا " با رصد های خود در فضای مجازی سایت مذکور را مورد بررسی قرار داده و شخصی که در آن سایت در زمینه فروش مدرک فعالت داشت را شناسایی کردند.

رئیس پلیس " فتا " استان فارس گفت: در ادامه جهت تکمیل مستندات، استعلامی از بانک تجارت در رابطه با شماره حساب مندرج در سایت که متعلق به فروشنده مدرک بود، گرفته و صحت اطلاعات بدست آمده تائید شد.

سرهنگ حسینی بیان کرد: متهم در این پرونده سه میلیون تومان از شاکیه برای جعل مدرک دیپلم دریافت کرده بود.

وی گفت: متهم پرونده دستگیر و در تحقیقات کلاهبرداری فوق از وی کشف شد.

خودرو حامل ۹۶ کیلوگرم تریاک در جهرم متوقف شد

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم استان فارس از کشف ۹۶ کیلو و۷۰۰گرم موادمخدر از نوع تریاک در آن شهرستان خبر داد. ‌

سرهنگ یوسف ملک زاده در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس راه جهرم - شیراز در حال گشت زنی و انجام ماموریت، به یک دستگاه خودرو پژو۴۰۵ که از سمت لار به جهرم در حال حرکت بود، مظنون و آن را متوقف کردند.

وی اظهار کرد: پس از متوقف کردن خودرو، ماموران متوجه شدند خودرو حامل موادمخدر است و در بازرسی از آن مقدار ۹۶ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد.

۲۰۰دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق کشف شد

سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی فارس از کشف تعداد ۲۰۱ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق در شیراز خبر داد.

سرهنگ علی ذوالقدری در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی در سطح صنوف و اماکن عمومی مأمورین اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس اقدامات گسترده ای در این خصوص آغاز کردند.

وی ادامه داد: ماموران پس از مطلع شدن از این موضوع که فردی در مغازه خود در یکی از پاساژهای شیراز اقدام به نگهداری و فروش گوشی های قاچاق می کند، بلافاصله به محل مورد نظر عزیمت کردند.

سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فارس تصریح کرد: در بازرسی از مغازه این فرد تعداد ۲۰۱ دستگاه انواع گوشی موبایل قاچاق با مارک های مختلف و تعداد ۸۵۰ عدد لوازم جانبی موبایل قاچاق به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ ذوالقدري با بيان اينكه يك نفر متهم در اين خصوص دستگير شد افزود: اقلام مکشوفه به اداره نظارت بر اماکن عمومي پليس اطلاعات دلالت و تحقيقات بيشتر در اين خصوص همچنان ادامه دارد.