یک پیرزن آمریکایی مبتلا به بیماری آلزایمر پس از دریافت عکسی از همسرش که۶۷ سال قبل برای او پست شده بود بخشی از خاطرات گذشته خود را به یاد آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، شوهر این زن با نام " گلن آدریانس " که در ۲۶ می سال میلادی گذشته از دنیا رفته زمانی که در سال ۱۹۴۴ در نیروی دریایی آمریکا خدمت می کرد عکسی را برای همسر خود که در آن زمان دو سال از ازدواج شان می گذشت پست کرده بود اما این عکس تا هفته گذشته به دست " ویلبرت " نرسیده بود.

این در حالی است که ویلبرت به بیمار فراموشی مبتلا است و حتی دختر خود را نیز نمی شناسد. در هفته گذشته خانواده این زن تماسی را از بالاتیمور، مکانی که سالها قبل در آن زندگی می کردند دریافت کردند اما این تماس تلفنی از سوی دوستان و یا بستگان نبود بلکه فرد تماس گیرنده از اداره پست این شهر با خانواه " آدریانس " تماس گرفته بود.گلن آدریانس در میان همقطاران خود در سال ۱۹۴۴ میلادی

اداره پست شهر بالتیمور درست زمانی با خانواده این پیرزن تماس گرفت که با نود و دومین سالگرد تولد گلن آدریانس همزمان بود.

نامه حاوی این عکس در نزد خانواده ای بود که به دلیل اشتغال پدر این خانواده در اداره پست وی تصمیم می گیرد تا نامه را به صاحب اصلی وی برگرداند. هنوزعلت تاخیر ۶۷ ساله در تحویل این نامه حاوی عکس به ساحب آن مشخص نیست.

این نامه حاوی عکسی از گلن است که آن را در کلاس آموزشی خود در آیداهو زمانیکه آموزش هاهی نظامی خود را پشت سر می گذاشت گرفته شده است.