به گزارشافکارنیوز،سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد و توقف ویژه مراسم رژه روز ارتش را اعلام کرد.

این محدودیت‌ها به شرح زیر است:

۱ - محدودیت‌های تردد

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت یک بامداد روز یکشنبه سی و یکم شهریور در معابر زیر ممنوع است:

۱-۱) بزرگراه صالح آباد از شمال به جنوب مسدود و از تردد کلیه وسائل نقلیه به سمت جنوب جلوگیری بعمل خواهد آمد و خودروهایی که قصد دسترسی به بهشت زهرا(س) را دارند از طریق خیابان شهید رجایی; جاده قدیم قم و از در گلدسته وارد بهشت زهرا(س) خواهند شد.

۱-۲) در لوپ پل شهید صنیع خانی به سمت جنوب صالح آباد از آزادگان شرق, از تردد کلیه وسائل نقلیه جلوگیری بع.

۱-۳) در مسیر غرب به شرق بزرگراه ازادگان ورودی ها به سمت صالح آباد مسدود و از تردد کلیه وسائل نقلیه تا پایان مراسم رژه جلوگیری بعمل خواهد آمد.

۱-۴) سه راه باقرشهر به سمت غرب محدودیت اعمال خواهد شد.

۱-۵) ضلع شمالی بلوار علامه عسگری(بلوار امام) از میدان ساعت به سمت غرب مسدود و از تردد کلیه وسائل نقلیه جلوگیری می‌شود.

۱-۶) راست گرد جنوب به شرق آزادراه تهران قم به سمت بلوار علامه عسگری(بلوار امام) واقع در ضلع شمالی حرم مطهر تا پایان مراسم رژه مسدود خواهد بود.

۱-۷) لوپ شمال به شرق پل حرم در آزادراه تهران - قم به سمت بلوار علامه عسگری(بلوار امام) مسدود و ازتردد کلیه خودروها بجز خودروهای مدعوین که دارای کارت تردد هستند جلوگیری می‌شود.

۱-۸) کلیه ورودی‌ها به زیرگذر ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ضلع شمالی مسدود و از تردد کلیه خودرو ها بجز خودروهای مقامات و مدعوین که دارای کارت تردد هستند جلوگیری می‌شود.

۱-۹) در بزرگراه امام علی(ع) از تقاطع جاده قدیم قم به سمت غرب مسدود و از تردد کلیه وسائل نقلیه جلوگیری می‌شود.

۲ - محدودیت‌های توقف:

از ساعت یک بامداد روز یکشنبه تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر ممنوعیت توقف در معابر مشروحه ذیل اعمال میگردد:

۲-۱) ضلع شمالی بلوار علامه عسگری(بلوار امام) از میدان ساعت تا پل حرم در هر دو سمت.

۲-۲) بزرگراه صالح آباد از پل شهید صنیع خانی تا میدان ساعت در هر دو سمت.

۲-۳) آزادراه تهران - قم از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران - قم در هر دو سمت به جز خودروهای که جهت جابجایی افراد رژه رونده در نظر گرفته شده است.