به گزارشافکارنیوز،درپی اعلام خبری از سوی همطنان مبنی بر قتل یک پسر جوان در یکی از روستاهای شهرستان دهگلان ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی سریعا به محل اعزام شدند.

ماموران پس از حضور در صحنه حادثه با پیگر غرق در خون پسر جوانی روبرو شدند که از ناحیه سینه، گردن، شکم و پشت دچار شکاف و جراحت شده بود. لذا ماموران سریعا جسد این پسر جوان را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را در خصوص ردیابی و شناسایی قاتل و یا قاتلان آغاز کردند.

کارآگاهان پس از بررسی دریافتند که مقتول شخصی به نام آرمان ۲۲ ساله اهل و ساکن روستا سرنجیانه است که بنا به اظهارات حاضرین در تحقیقات نامحسوس، نامبرده در همان روز توسط شخصی به هویت سینا پس از نزاع و درگیری در حاشیه روستا به قتل رسیده و قاتل در حال حاضر متواری است.

تحقیقات محلی برای شناسایی قاتل و یا قاتلان در کمتر از ۴ ساعت با فعال نمودن شبکه منابع، مخبرین و تلاش بی‌وقفه پلیس آگاهی به نتیجه رسید و قاتل که با یک دستگاه موتور سیکلت در جاده دهگلان به سنندج در حال حرکت بود و قصد خروج از محدوده شهرستان دهگلان را داشت دستگیر و بعد از بازجویی‌های انجام شده به جرم ارتکابی قتل عمد اعتراف کرد.

گفتني است تحقیقات اولیه پلیس نشان میدهد دلیل قتل اختلافات خانوادگی و کينه توزي بوده و کماکان تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.