به گزارشافکارنیوز،سرهنگ حجت‌الله مرادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۳۵ آزادی در ساعت ۶ صبح ۲۳ شهریورماه در حال گشت‌زنی در فاز یک شهرک اکباتان بودند که متوجه حضور مشکوک مرد جوان در یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکی‌رنگ می‌شوند.

وی افزود: بررسی اولیه ماموران نشان داد که این مرد در حال زاغ‌زنی است و بر همین اساس ماموران برای بررسی بیشتر به خودروی این فرد نزدیک شدند که در همین حین متهم به محض مشاهده ماموران سر خود را به پایین خم کرده و خود را در زیر صندلی مخفی کرد.

رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی در تشریح جزئیات دستگیری عجیب این سارق گفت: ‌ این فرد در حالی خود را زیر صندلی مخفی کرد که حتی به دستور ماموران پلیس مبنی بر پیاده‌شدن از خودرو بی‌اعتنا بود و از خودرو پیاده نمی‌شد.

مرادی با بیان اینکه پس از بی‌توجهی سارق به دستور پلیس با وجود آن که این خودرو دارای قفل فرمان بود، توسط این فرد به سرقت و با همان حالت سارق اقدام به رانندگی کرد، گفت: ماموران پس از چندین بار دستور ایست با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به لاستیک‌های عقب خودرو کرده و توانستند این خودرو را متوقف کنند.

وی با بیان اینکه متهم ۳۲ ساله این پرونده مجتبی نام دارد گفت: ماموران در بازرسی بدنی از وی یک عدد شاهکلید که برای بازکردن در انواع خودرو از آن استفاده میشد، کشف کرده و سارق برای بررسیهای بیشتر به کلانتری دلالت داده شد.