به گزارشافکارنیوز،حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته‌‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی سال ۹۲ از ساعت ۱۶ امروز چهارشنبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. sanjesh. org قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این آزمون چهارهزار و ۸۰۳ داوطلب ثبت‌نام کرده بودند که در نهایت ۴۴۳ نفر؛ ۶۵ نفر زن و ۳۷۸ نفر مرد پذیرفته شدند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور درباره خاطرنشان کرد: ‌ پذیرفته‌شدگان نهایی لازم است در یکی از روزهای سه‌شنبه، دوم مهرماه تا پنج‌شنبه، چهارم مهرماه ۹۲ با در دست داشتن مدارک موردنیاز و با توجه به کدرشته محل قبولی، به مراکز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شده در جدول شماره ۸ مندرج در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد مراجعه کنند.

توکلی یادآور شد: به همراه داشتن اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر گواهینامه دوره کارشناسی، شش قطعه عکس تمام رخ سه در چهار و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را مشخص کند، هنگام ثبت نام داوطلبان الزامی است.

وی اضافه کرد: داوطلبان شاغل علاوه بر مدارک مذکور، گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار به همراه داشته باشند.