به گزارشافکارنیوز،۱۳ مهرماه امسال درگیری چند پسر نوجوان د خیابان مجاهدین اسلام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد.

در ادامه تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان خود را به محل درگیری رسانده و با پیکر غرق در خون نوجوان ۱۷ ساله ای به نام محمد رو به رو شدند که بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش دچار خونریزی شدید شده بود.

محمد در ادامه به بیمارستان منتقل شد که تلاش پزشکان برای نجات جان او موثر واقع نشد و پسر نوجوان به علت خونریزی شدید جان خود را از دست داد. با مرگ محمد ماموران کلانتری که با پرونده قتلی رو به رو بودند تجسس های گسترده ای را برای افراد حاضر در این نزاع آغاز کرده و در همان ساعت های اولیه سه پسر نوجوان را دستگیر کردند. متهمان در بازجویی ها با اعتراف به شرکت در این نزاع مدعی شدند قتل از سوی فردی به نام علی رخ داده است.

با شناسایی هویت قاتل تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و ماموران با شناسایی محل های تردد متهم او را دستگیر کردند. علی در بازجویی ها با اعتراف به این جنایت مدعی شد با مقتول خصومت شخصی داشته و روز حادثه پس از مشاهده او در محلی خلوت همراه دوستانش به محمد حمله ور شدند.

سرهنگ خالقی رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان با تایید این خبر گفت: از متهمان یک قبضه چاقو و یک تیغ موکت بری کشف شد که در حال حاضر پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفته است.