به گزارش افکارنیوز، اگر از آن انسان های بی هوش و حواس هستید و مشغله های فکری و زندگی شما تا اندازه ای است که حتی یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی خود همچون سالروز ازدواج خود را فراموش می کنید، احتمالا برای اینکه بین شما و همسرتان ناراحتی پیش نیاید باید کلی وسیله را کوک کنید و ۴۰۰ تا برچسب به در و دیوار بزنید تا خدایی نکرده این روز را فراموش نکنید. اما باید بدانید کارهایی ساده تری نیز می توانید انجام دهید. چگونه؟ حلقه یادآوری کننده خریداری کنید تا ۲۴ ساعت پیش از تاریخ موعد به شما یادآوری کند تا همسر خود را غافلگیر کنید.

این حلقه در حال حاضر هنوز یک ایده پیشنهادی است و توسط جواهرات آلاسکا طراحی و ساخته شده است. این حلقه از نظر ظاهری با رینگ های ساده هیچ تفاوتی ندارد. اما داخل آن فناوری هات‌اسپات دارد که یک روز پیش از تاریخ سالگرد عروسی تا ۱۲۰ درجه فارنهایت گرم می شود و نمی توانید وجود آن را در انگشتان خود تحمل کنید. هر ساعت این وسیله گرم و گرم تر می شود و این روند تا ۱۰ ثانیه ادامه دارد تا اینکه به بالاترین دما می رسد و به این ترتیب به یاد می آورید سالرزو عروسی شما در پیش است و هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته نیست.


این حلقه یک تراشه قابل شارژ با باتری میکرو شارژ دارد که گرمای دست شما را به برق تبدیل می کند و به این ترتیب هرگز انرژی آن تمام نمی شود. حلقه یادآوری کننده با استفاده از پیل ترموالکتریک گرمای انگشتان دست را به انرژی تبدیل می کند.

این حلقه با طلای 14 عیار در دو رنگ سفید و زرد ساخته می شود و برای اندازه انگشتان مردان در اندازه های 10 تا 13 طراحی شده است. قیمت این حلقه 760 دلار آمریکا اعلام شده است و به زودی در جواهرفروشی های سراسر دنیا نمونه آن را خواهید یافت.