به گزارش افکارنیوز، این عروس و داماد و جشن عروسی کاملا متفاوت است، عروس داماد خوض ذوق پس از ۸۰ سال دوستی سرانجام با یکدیگر اردواج کردند، این زوج سالخورده اهل پاراگوئه بعد از اینکه قبل از جنگ جهانی دوم با آشنا شده و به هم علاقه مند شدند بعد از ۸۰ سال دوستی عاشقانه با هم ازدواج کردند. آنها از سال ۱۹۳۳ میلادی با هم زندگی می کنند اما اکنون تصمیم به ازدواج گرفته اند.

خوزه مانوئل ریلا ۱۰۳ ساله در میان شادی و اشک میهمانان حاضر در مراسم ازدواجش با " مارتینا لوپز " ۹۹ ساله پیمان ازدواج بست. این عروسی که بسیار با احساس و با اشک شوق میهمانان همراه بود در خانه این زوج سالخورده برگزار شد. داماد ۱۰۳ ساله با خوشحالی در حالی که لباس سفید و شلوار مشکی پوشیده بود دست در دست عروس خانم ۹۹ ساله که لباس سفید عروسی به تن داشت روی صندلی چرخدار نشسته و طی مراسم مذهبی رسما زن و شوهر شدند.

برخی از اعضای فامیل به همراه ۸ فرزند این عروس و داماد در مراسم جشن عروسی شرکت داشتند. این زوج دارای ۸ فرزند، ۵۰ نوه و ۳۵ نتیجه هستند. عروس خانم به قدری در این مراسم احساساتی شد که تا یک ساعت بعد از رد و بدل شدن حلقه ها اشک می ریخت.

آنها اعلام کردند بعد از ۸۰ سال زندگی مشترک و عاشقانه کنار هم برای اینکه بعد از مرگ هم خداوند روح آنها را کنار هم قرار دهد تصمیم به ازدواج گرفتند.