به گزارش افکارنیوز، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری هفتاد و پنجمین نشست شورای معاونان این سازمان به ریاست دکتر محمد علی نجفی خبر داد و گفت: در این نشست رئیس سازمان بر ضرورت تکریم کارکنان و رسیدگی به مسائل خاص آنها تاکیدکرد و خواستار توجه ویژه به مسائل بانوان و مادران شاغل در سازمان شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امین عارف نیا گفت: در این نشست در خصوص نحوه تدوین و ارائه گزارش اقدامات سازمان میراثفرهنگی در یکصد روز نخست فعالیت دولت یازدهم و همچنین نحوه تعامل این سازمان با نهادهای غیردولتی، سازمانها و نهادهای مردم نهاد و انجمن های علمی بحثو تبادل نظر شد.

او افزود: در این نشست مقرر شد معاونان سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن حفظ و تقویت تعامل با نهاد های مردم نهاد، نشست های منظمی را با مجامع تخصصی داشته باشد.

عارف نیا خاطر نشان کرد: بر مبنای ارائه گزارشی در این نشست، از زمان ریاست دکتر نجفی بر سازمان میراثفرهنگی بیش از ۲۰۶ برنامه ملاقات با انجمن ها، تشکل ها، موسسات تابعه، چهره های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، صاحب نظران و مراجعان آزاد در برنامه کاری رئیس سازمان میراثفرهنگی قرار گرفته است.

به گفته او نشستهای منظم با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه های رئیس سازمان میراثفرهنگی در این مدت بوده است.

عارف نیا گفت: در ادامه این جلسه طرح رفاهی ویژه کارکنان سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هدف ارتقاء بیمه کارکنان از سوی معاون توسعه مدیریت سازمان میراثفرهنگی تبیین و نظرات اعضاء نظرات برای تکمیل این طرح ارائه شد.

او همچنین به ارائه پیش نویس تقویم رویدادهای فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در نیمه دوم سالجاری از سوی مرکز روابط عمومی در این جلسه و استقبال رئیس و معاونان سازمان از آن اشاره کرد و افزود: مقرر شد ضمن انجام اصلاحات و تکمیل برخی موارد، این تقویم به انضمام آئین نامه ای برای مدیریت رویدادهای فرهنگی،تنظیم و ابلاغ شود.