به گزارشافکارنیوز،بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی پنجشنبه در مناطق مرکزی، دامنه‌های شرقی البرز، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی زاگرس، جنوب و به تدریج شرق کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از بعدازظهر امروز مناطق تحت تاثیر سامانه بارشی محدود به نیمه شرقی کشور خواهد شد و روز جمعه رگبار و رعد و برق و وزش باد به طور متناوب در جنوب شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت و از بعدازظهر جمعه به تدریج در سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش برف و باران آغاز خواهد شد.

در روز شنبه بر شدت و وسعت بارش در سواحل دریای خزر افزوده می‌شود و دریای خزر مواج خواهد بود. در این روز برخی مناطق شمال غرب کشور نیز شاهد بارش برف و باران خواهند بود و همچنان در بخش‌هایی از جنوب شرق کشور رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد ادامه خواهد داشت.

پیش‌بینی وضعیت هوای تهران در روز جمعه ۲۴ آبان ماه کمی ابری در پاره‌ای نقاط غبار صبحگاهی با حداقل و حداکثر دمای ۸ و ۱۶ درجه سانتیگراد است.

همچنین پیشبینی وضعیت هوای تهران در روز شنبه ۲۵ آبان ماه نیمه ابری در ارتفاعات ابری با حداقل و حداکثر دمای ۹ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.