به گزارش افکارنیوز، نصرالله پژمان فر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص شبکه و نرم‌افزار‌های جدید تلفن همراه تحت عنوان «وی‌چت و تانگو» اظهار‌داشت: دستگاه‌های اجرایی این امر برای جلوگیری از گسترش نرم‌افزار‌های آسیب‌زا باید اقدام و نظارت لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس نیز باید در خصوص نرم‌افزار‌های جدید مانند «وی‌چت و تانگو» ورود پیدا کند، ادامه داد: شورای عالی فضای مجازی به عنوان مادر این موضوع باید ناظر بر تمام محصولات فرهنگی باشد همچنین وزارت ارشاد به عنوان دستگاه اجرایی، اجرا کننده و با نرم‌افزار‌هایی مشکل ساز که با فرهنگ و نظام ما مطابقت ندارد، برخورد لازم را انجام دهند.

پژمان‌فر گفت: نگرانی خانواده‌ها در خصوص نرم‌افزار‌های جدید «وی‌چت و تانگو» طبیعی و به حق است بنابراین باید اقدمات لازم صورت گیرد و حاکمیت باید نرم‌افزار‌هایی که آسیب‌زا نبوده و مناسب است در اختیار مردم قرار دهند تا خانواده‌ها به آرامش برسند.

وی با اشاره به اینکه باید مردم در جامعه آرامش داشته و موضوع آرامش خانواده امر بسیار مهمی است، ادامه داد: نباید در جامعه نرم افزار‌هایی که آسیب به دنبال دارد، گسترش یابددر حقیقت مسئولان این امر باید به فکر برخورد با چنین نرم‌افزار‌هایی باشند.