به گزارشافکارنیوز،سید جلال ملکی در این باره گفت: با اعلام یک مورد حادثه رانندگی در ساعت ۲۳:۱۱ شنبه شب ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، آتش‌نشانان ایستگاه ۲۳ را به محل حادثه واقع در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت نرسیده به اتوبان امام علی(ع) اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پرشیا هنگام حرکت در بزرگراه، ناگهان از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل و ورود به لاین مخالف، واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شدت این حادثه تا حدی بود که دو تن از سرنشینان پرشیا به بیرون و سطح بزرگراه پرتاب شده بودند، افزود: آتش‌نشانان در نخستین گام اقدامات خود برای خارج کردن و نجات حادثه‌دیدگان را آغاز کردند و یک گروه از آنان دو جوان را که به سطح بزرگراه پرتاب شده بودند، به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ این دو تن را تائید کردند.

به گفته وی، همزمان گروهی دیگر نیز پس از قطع برق و ایمن‌سازی خودرو، دو جوان دیگر را که در کابین سواری پژو محبوس شده بودند، خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که این افراد در حالی که به شدت آسیب دیده بودند، برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمامی افراد حادثه دیده را مرد و دارای سنی بین ۳۰-۲۵ سال اعلام کرد.

به گفته ملکی، آتش‌نشانان پس از انتقال خودرو به محل ایمن در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهار کرد: عوامل پلیس راهور پس از تحویل گرفتن محل و بررسی، علت را اعلام خواهند کرد.