به گزارش افکارنیوز، سرهنگ عین‌الله جهانی روز یکشنبه افزود: ساعت ۲۳:۳۰ روز شنبه در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین‌الدین یک دستگاه سواری پژو پارس به دلیل بی‌مبادلاتی و تخطی از سرعت مجاز واژگون شد که در پی آن دو نفر از سرنشینان، کشته و سه نفر مجروح شدند.

به گفته وی، به نظر می‌رسد راننده پژو با توجه به خلوتی بزرگراه در ساعت مذکور، سرعت بالایی داشته و با این تفکر که به دلیل خلوتی معبر می‌تواند با سرعت غیرمجاز براند، این حادثه را رقم زده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی یک دستگاه پراید به علت گردش به راست در جلوی یک دستگاه کامیون در بزرگراه فتح مسیر شرق به غرب قبل از پل شهریار خبر داد و گفت: این حادثه نیز که ساعت ۲۲:۳۰ شنبه رخ داده است، به دلیل بی‌احتیاطی و گردش به راست به طرز غلط از سوی راننده سواری پراید نسبت به کامیون کمپرسی بوده است.

جهانی در توضیح بیشتر این حادثه گفت: راننده و سرنشینان پراید ناآشنا به معبر بودند و از شهرستان رباط‌ کریم قصد عزیمت به بیمارستان امام(ره) تهران را داشتند که مسیر حرکت آنها نیز معین عدم آشنایی به معبر بوده است.

وی افزود: پراید با گردش به طرز غلط قصد داشت از راه خارج شود و در جلوی پادگان شهید بروجردی قرار بگیرد که کامیون کمپرسی سهند از قسمت جلو با پهلوی پراید برخورد کرد و متاسفانه دو نفر از سرنشینان پراید در محل کشته و یک نفر مجروح شدند.