به گزارشافکارنیوز،فریبرز حمیدی با اشاره به آموزش دانش آموزان شین آبادی بستری شده در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: هم اکنون سه نفر از این دانش آموزان در بیمارستان بستری هستند و آموزش و پرورش شهر تهران اقدام به آموزش آنها می‌کند.

وی افزود: یادگیری یک فرایند مستمر و ادامه دار است بنابراین سطح پایه تحصیلی این دانش آموزان را که پایه چهارم و پنجم هستند را مشخص کرده ایم تا در زمان حضور آنها در تهران کار آموزش و یادگیری آنها ادامه داشته باشد.

معاون آموزش ابتدایی شهر تهران با اشاره به اینکه از معلمان تهرانی که توانایی برقراری ارتباط موثر با دانش آموزان و والدین آنها را دارند برای آموزش دانش آموزانشین آبادی استفاده کرده ایم، گفت: در تلاش هستیم تا این دانش آموزان از دروس عقب نمانند و حتی در شرایط کنونی یادگیری آنها ادامه یابد.

حمیدی ادامه داد: از ۹ دی ماه دو نفر از معلمان تهران با حضور در بیمارستان فاطمه زهرا(س) و اتاق دانش آموزان شین آبادی آموزش آنها را از طریق تخته وایت بردی که در اتاق نصب شده آغاز کرده اند و دانش آموزان نیز بسیار علاقمند به آموزش هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که ساعات آموزشدانش آموزان شین آبادی در بیمارستان چند ساعت در طول روز است گفت: این موضوع بستگی به توانمندی و تمرکز دانش آموزان دارد وممکن است از دو تا سه ساعت در روز متغیر باشد.با توجه به اینکه ارزشیابی دانش آموزان توصیفی است و هدف مهارت خواندن،نوشتن و یادگیری است تلاش کنیم تا بحث آموزش و تفکر و پژوهش را برای آنها در بیمارستان ادامه دهیم.