همشهری نوشت: پلیس در تعقیب مرد جوانی است که با استفاده از یک موتورسیکلت دست به کیفقاپی در نقاط مختلف تهران میزند.

اواسط مردادماه گذشته پزشک جوانی به کلانتری ۱۲۵ تهران رفت و از سرقت کیفش توسط یک سارق موتورسوار خبر داد.با مشخصاتی که این مرد از سارق حرفه‌ای داد، تحقیقات برای دستگیری او شروع شد تا اینکه روز بعد شاکی بار دیگر نزد ماموران پلیس رفت و مدعی شد که دزد کیف‌قاپ به حساب بانکی‌اش نیز دستبرد زده است.

وی مدعی شد: داخل کیفم علاوه بر پول و مدارک، کارت عابربانکم به همراه رمزش نیز وجود داشت. به همین دلیل صبح امروز برای مسدود کردن حسابم به بانک رفتم اما متوجه شدم که سارق موتورسوار با استفاده از کارت عابربانکم، ۸۰۰ هزار تومان از طریق کارت به کارت کردن، از حسابم سرقت کرده است.

به گزارش افکار از آخرین نیوز: بعد از اظهارات شاکی، ماموران راهی بانک مورد نظر شدند و در بررسی فیلم‌های ضبط‌شده توسط دوربین مداربسته توانستند به تصاویری از سارق تحت تعقیب دست پیدا کنند. سرهنگ قزلباش، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران، با بیان این خبر گفت: تصویر سارق تحت تعقیب را علاوه بر شاکی پرونده، تعداد دیگری از مالباختگان که اموالشان از سوی یک کیف‌قاپ موتورسوار به سرقت رفته بود، شناسایی کردند و مشخص شد که متهم سرقت‌های زیادی در مناطق مختلف پایتخت رقم زده است.

وی با اشاره به صدور مجوز قضایی برای چاپ عکس بدون پوشش چهره متهم در روزنامه‌ها، افزود: کسانی که کیف یا اموالشان از سوی این مرد سرقت شده یا آنهایی که او را می‌شناسند و از مخفیگاه وی خبر دارند، می‌توانند شکایت یا اطلاعات خود را از طریق تماس با شماره تلفن ۵۱۰۵۵۵۱۸، در اختیار کارآگاهان اداره ۱۸ پلیس آگاهی تهران قرار دهند.