به گزارشافکارنیوز،سرهنگ نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت ورزشکار یکی از تیمهای ملی کشورمان مبنی بر ایجاد صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی به نام وی توسط فرد یا افرادی ناشناس و درج تصویر ورزشی نامبرده به همراه تصاویر مستهجن که این امر سبب خدشه دار شدن چهره ورزشی او شده است موضوع شناسایی مجرم در دستور کار کارآگاهان پلیس فتای استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های انجام شده در فضای سایبر توسط کارشناسان اداره مبارزه با جرائم رایانه ای پلیس فتا متهم مورد نظر شناسایی و دستگیر شد. در بازجویی های انجام شده متهم در ابتدا اظهار بی اطلاعی کرد و منکرموضوع شد اما پس از انجام بازجویی فنی و ارائه مستندات پرونده لب به اعتراف گشود و انگیزه خود را درگیری با شاکی و تلاش در جهت تخریب وی عنوان کرد.

سرهنگ یاری در پايان با اشاره به تشكيل پرونده در اين خصوص و ارسال به مراجع قضايي گفت: طبق ماده ۱۸ قانون جرائم رايانه اي هر كس بوسيله سامانه هاي رايانه اي يا مخابراتي اكاذيبي را منتشر كند افزون بر اعاده حيثيت به حبس و جزاي نقدي محكوم مي شود. متهم این پرونده نیز به مراجع قضايي معرفي شد.