به گزارش افکارنیوز؛ عکاسی که روزگاری حرفه‌ای سخت و دشوار به شمار می رفت، اما امروزه در تمام شئون زندگی ما راه یافته است. من و شما بارها در برابر دوربین عکاسی قرار گرفته‌ایم و به دفعات از دیدن عکس‌های دوستان و تصاویر بدیع و دلپذیر طبیعت خاطرات لذت بخش و قابل تکرار گذشته را در دل زنده ساخته‌ایم. گاهی با دیدن یک عکس لبخندی بر لبانمان نشسته و گاهی قطره اشکی بر صورتمان غلطیده است.
از آن روزها که عکاسی، حرفه‌ای پر دردسر و منحصر به عده خاصی بود چندان دور نیستیم زیرا از اختراع عکاسی و گرفتن اولین عکس بیش از ۱۶۰ سال نمی گذرد اما امروزه به سبب ساده شدن عکسبرداری بر تعداد علاقه مندان به عکس افزوده شده است.

هدف از این مقدمه چینی‌ها معرفی یک سایت اختصاصی عکس به نام لنزور(LENZOR) است که این سایت را می‌توان جایگزین مناسب برای اینستاگرام دانست. شما می‌توانید با عضویت در لنزور یک پروفایل اختصاصی داشته باشید و تصاویر خود را چه متعلق به شما باشد و چه نباشد " البته با رعایت قانون کپی رایت " میان دوستانتان و بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید. دسته بندی بر اساس موضوعات متنوع باعثشده است که پیدا کردن تصویر راحت تر باشد.

در این سایت رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و ملی در تصاویر به اشتراک گذاشته از اهمیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به آن موجب حذف تصاویر مربوطه خواهد شد. همچنین اشتراک گذاری تصاویر که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و مصداق توهین به نظام، شخصیت‌های مذهبی، کشوری و لشگری می‌باشد ممنوع است. با توجه به کنترل کلیه تصاویر به اشتراک گذاشته شده چنانچه تصویری شامل موارد فوق باشد، از سایت حذف خواهد شد.


برای ورود به سایت کلیک کنید


لینک دانلود
| نسخه: ۱.۰ | اجرا در اندروید ۲.۲ و بالاتر | حجم: ۱.۶۲ مگابایت |