به گزارشافکارنیوز،سرهنگ منصور خدادادی از دستگیری سارق حرفه‌ای که با پرسه‌زنی در محلات خلوت شهرستان شهریار و شناسایی خانه‌های خالی از سکنه، متروکه و در حال تخریب ضمن ورود غیر قانونی، اقدام به سرقت آهن آلات، لوازم ساختمانی می‌کرد خبر داد و گفت: در پی افزایش وقوع سرقت لوازم ساختمانی از ساختمان‌های نیمه کاره و یا در حال ساخت، شناسایی و دستگیری سارق و افرادی که مبادرت به این عمل مجرمانه می کردند در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به ساخت و سازهای پیمانکاران در قسمت‌هایی از شهرستان شهریار افزود: با توجه به نزدیکی محل ساختمان‌های نیمه کاره در مناطقی از شهریار، بیشتر سرقتها در این منطقه صورت گرفته بود.

خدادادی در تشریح جزییات خبر افزود: با اقدامات تامینی پلیس، سارق ساختمانهای نیمه کاره بنام " الف " ۲۱ ساله در شهریار دستگیر شد و در بازجوئی‌های پلیس، علت سرقتهایش را اعتیاد به مواد مخدر و تامین مایحتاج زندگی عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران افزود: با دستگیری سارق و همکاری وی ۴ مالخر اموال مسورقه نیز در شهرک امیریه شهریار و شهرستان ملارد دستگیر شدند و متهم در بازجویی های پلیس به ۳۵ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره در شهرستان شهریار و شهرکهای اطراف آن اعتراف کرد و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.