شامگاه يكشنبه زني جوان در حالي كه پسري خردسال را بغل كرده بود و بشدت ميگريست، وارد كلانتري ۱۷ مارليك شهرستان ملارد شد و گفت:يك راننده زندگيام را تباه كرد و پس از گفتن اين جمله كوتاه، هقهق گريه امانش نداد.

به گزارش «جام‌جم»، زن جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: پسر ۴ ساله‌ام در خانه بی‌تابی می‌کرد که او را به بوستان محله‌مان در منطقه ملارد بردم. هنگام عصر در حال بازگشت به خانه یک خودروی پراید که شیشه‌های دودی داشت، مقابلمان توقف کرد و ما سوار شدیم.

زن شاکی اضافه کرد: راننده پس از طی مسافتی تغییر مسیر داد و وقتی اعتراض کردم، بدون توجه به فریادهایم بر سرعت خودرو افزود. پسر کوچکم بشدت ترسیده بود و گریه می‌کرد، محکم بغلش کردم و قصد بیرون انداختن خودمان از خودرو را داشتیم اما درها قفل بود و پنجره بالا و پایین نمی‌رفت.

شاکی افزود: با مشت محکم به پنجره کوبیدم ولی بی‌فایده بود. کسی صدای کمک‌خواهی من و فرزندم را نمی‌شنید. در این هنگام راننده با چاقو مرا تهدید کرد، اگر آرام نشوم، پسرم را می‌کشد.

وی ادامه داد: در این هنگام راننده خودرو را به شانه خاکی جاده برد و در بیابانی توقف کرد. ملتمسانه از او خواستم به من و فرزندم آسیبی نرساند که سیلی محکمی بر صورتم زد و خواست ساکت شوم.

دام شیطانی برای مادر و فرزند

زن شاکی با اشاره به نیت شوم راننده گفت: راننده مرا به زور از خودرو بیرون کشید و با قفل کردن در، پسرم را درون خودرو زندانی کرد.

وی افزود: پسرم محکم به شیشه خودرو می‌کوبید و من قصد مقابله با مرد شرور را داشتم که در همین موقع او به سویم حمله کرد و بشدت کتکم زد و بدون توجه به التماس‌هایم مرا مقابل چشمان فرزندم مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد. در حالی که بشدت شوکه شده بودم، شرور متجاوز پسرم را از خودرو خارج کرد و به سمتم انداخت و از آن محل دورشد. شاکی درباره نحوه نجات یافتن خود و فرزندش گفت: پس از این اقدام حیوانی، من و فرزندم به سختی خود را به حاشیه جاده رساندیم که یک راننده عبوری نجاتمان داد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد تحقیقات آغاز شد و براساس اطلاعات به دست آمده از زن شاکی، تصویر چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد شرور نیز به دست آمد.

متهم ۱۶ فقره سابقه کیفری داشت

ماموران کلانتری ۱۷ مارلیک که احتمال می‌دادند شیطان فراری مجرمی سابقه‌دار است، به بررسی سامانه پلیس پرداختند و متوجه شدند تصویر متهم تحت تعقیب پلیس با فردی سابقه‌دار به نام جمشید که ۱۶ بار به جرم سرقت، خرید و فروش مواد مخدر، زورگیری به عنف و سرقت مقرون به آزار از زنان دستگیر و روانه زندان شده است، مطابقت دارد.

دستگیری متهم

به این ترتیب با مشخص شدن هویت متهم، ماموران در قالب یک گروه عملیاتی، خانه او را در جنوب شهر شناسایی و یک روز بعد از این اتفاق(عصر دوشنبه) وی را دستگیر کردند.

متهم شرور با انتقال به کلانتری ۱۷ مارلیک شهرستان ملارد، در بازجویی با ادعای این‌که شاکی را نمی‌شناسد، خود‌را بی‌گناه معرفی کرد.

در پی اظهارات متناقض متهم، ماموران از زن جوان خواستند تا متهم را از میان دیگر متهمان بازداشتگاه شناسایی کند.

مواجهه حضوری شاکی، متهم را لو داد

با حضور زن جوان در مرکز پلیس، او به محض دیدن متهم در میان دیگر زندانیان، با ترس و وحشت گفت او همان مردی است که در دام شیطانی‌اش گرفتار شدم.

زن جوان با دیدن متهم در حالی که بشدت می‌گریست، بیان می‌کرد او را مجازات کنید، این شیطان زندگی‌ام را تباه کرد.

اعتراف به گناه نابخشوده

با شناسایی متهم، وی در اظهاراتش به پلیس گفت: عصر روز حادثه با دیدن زن جوان و پسری که همراهش بود، وسوسه شدم تا او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهم. بنابراین به عنوان مسافر آن دو را سوار خودرو کردم و با انتقال به بیابان حومه شهر، زن جوان را مقابل چشمان فرزندش مورد آزار و اذیت قرار دادم.

در پی اظهارات تکان‌دهنده متهم، روز گذشته وی با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد روانه زندان شد.

تحقیقات برای مشخص شدن دیگر جرایم مرد شرور ادامه دارد.