به گزارشافکارنیوز،سرهنگ محمدحسین خلیلی گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت مردمی مبنی بر اینکه فردی به نام سیاوش با یک دستگاه پرشیا سفید رنگ در سطح حوزه استحفاظی سرکلانتری ششم اقدام به داد و ستد هروئین می‌کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پس از چند روز بررسی متوجه شدند که سیاوش تنها با مشتریان خاص خود از طریق یک شماره همراه ارتباط برقرار می‌کند گفت: ماموران با بدست آوردن این شماره نسبت به ایجاد یک قرار معامله صوری اقدام کردند.

سرکلانتر ششم پایتخت گفت: ماموران در تماس با سیاوش عنوان کردند که قصد خرید هروئین دارند و بر همین اساس یک قرار صوری ایجاد کرده و متهم پس از ساعتی با یک دستگاه خودرو پژو پرشیا به محل قرار مراجعه کرد و ماموران عملیات ضربتی خود را برای دستگیری سیاوش آغاز کردند.

خلیلی با بیان اینکه متهم پس از اطلاع از حضور ماموران قصد فرار داشت، گفت: متهم اقدام به درگیری با ماموران کرد و حتی مقداری هروئین را بلعید و مقداری را نیز معدوم کرد اما نهایتا ۵۰ گرم هروئین از وی کشف شد.

سرکلانتر ششم پایتخت با بیان اینکه در حین انتقال این فرد به کلانتری، سیاوش پیشنهاد پرداخت رشوه به ماموران داده حتی مبلغ ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پول توسط همسر سیاوش به کلانتری آورده شد اما ماموران ضمن رد رشوه، مبلغ مذکور را ضمیمه پرونده کرده و متهم را در اختیار مقام قضایی قرار دادند.