به گزارش افكار به نقل ازفارس ،در اين مراسم كه با حضور نماينده وليفقيه در فارس، مدير مسئول روزنامه كيهان، مشاور امور بينالملل قوه قضائيه، جمعي از اصولگراها و و دانشجويان دختر و پسر برگزار شد، رئيس هيئت مديره كانون فرهنگي بصيرت دانشگاه علوم پزشكي شيراز اظهار داشت: امام خميني (ره) در قله بلندي بود كه مانند ايشان در تاريخ غيبت كمنظير است.
کامران باقری لنکرانی افزود: حضرت امام خمینی(ره) که در بیست و دومین سالگرد ارتحال جانگداز او قرار داریم نعمت بزرگی بود که خداوند به ما ارزانی کرد.
لنکرانی به ولایت‌فقیه و رهبری امام خامنه‌ای اشاره و اضافه کرد: امروز حضور رهبری اثرگذارترین نهضت در جهان اسلام است و ما باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم.
وی ادامه داد: پشتیبان ولایت فقیه بودن نباید تنها یک حرف باشد بلکه از این مفهوم که پیچیدگی معنای بزرگی دارد غافل نشویم و باید آن را عینیت دهیم.
رئیس هیئت مدیره کانون فرهنگی بصیرت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابراز داشت: امروز بیش از هر چیز ولایت فقیه به عنوان خیمه عمودین کشور مورد تهاجمات قرار گرفته و نباید از آن غفلت کرده و یادمان برود که پایه‌های خیمه کجاست.
لنکرانی هدف از برگزاری این گردهمایی را تببین اندیشه‌های امام(ره) و حفظ جایگاه ولایت فقیه و ارزش‌گذاری بر آن به عنوان اهمیت در جامعه امروز برشمرد.
به گزارش خبرنگار فارس از سخنرانان اصلی این مراسم محمدجواد لاریجانی مشاور امور بین‌الملل رئیس قوه قضائیه و حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان بود.