گروه اجتماعی

- وارد فضای مصلای بزرگ تهران که می‌شوی شور و غوغای عجیبی است. در فضای شبستان راهروهای مختلفی به چشم می‌خورد که ناشران مختلف کتاب‌های خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

هیاهوی عجیبی برپاست واکثر افراد مشغول بازدید از غرفه‌ها و خرید کتاب مورد نظرشان می‌باشند. غرفه‌های مربوط به کتاب‌های آموزشی، رمان، هنر و موسیقی و کودکان و سر وصدای مسئولان غرفه‌ها که به معرفی کتابهای خود می‌پردازند.

در حین قدم زدن در راهروهای شبستان فضا و نام غرفه‌ای توجه‌ام را به خودش جلب کرد، پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، حس کنجکاویم برانگیخته شد، کمی جلوتر رفتم به کتابهای چیده شده روی میز نگاه کردم، اکثر کتابها مربوط به سازمان مجاهدین خلق که ما آنها را به نام منافقین می‌شناسیم بود، کتابهایی که بیشتر در مورد ماهیت اصلی این گروهک تروریستی بود.

از مسئول غرفه در مورد نام و ماهیت این غرفه سوال پرسیدم و گفت: " ما پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین هستیم و رسالت اصلی ما این است که ماهیت گروهک تروریستی منافقین را برای مردم روشن کنیم، ما علیه تفکر نفاق و منافق و در راستای آن علیه گروهک تروریستی منافقین فعالیت می‌کنیم ".

وی تاکید کرد: " ما در خصوص اعمال و رفتار فرقه رجوی افشاگری می‌کنیم و در واقع جامعه را در خصوص تفکر و اعمال نفاق آگاه می‌کنیم تا ماهیت پلید و سیاه آنان برای مردم روشن شود، همچنین اخبار و اطلاعات به روز را در خصوص گروهک تروریستی منافقین منتشر می‌کنیم ".

وی افزود: " گروهک تروریستی منافقین به وطن خود خیانت کرده است و در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است. گروهی که حتی به اعضا و افراد درون سازمان خودشان هم رحم نمی‌کند و حاضر است برای پیش برد اهداف خود به هر شیوه‌ای متوسل شود ".

برایم جالب بود که به این موضوع پرداخته شده است و این شیوه را که از طریق آن به دیگران اطلاع رسانی شود خوب دیدم، شاید بسیاری از نوجوان‌ها یا جوان‌های ما از ماهیت واقعی این گروهک تروریستی بی‌خبر باشند و ناخواسته خام این ظاهر فریبنده شوند.

برای روشن شدن اذهان عمومی و همچنین پاسخ به برخی سوال‌ها که ممکن است ذهن هر مراجعه ‌کننده‌ای را مانند من به خود درگیر کرده باشد، عده‌ای از جداشدگان از سازمان منافقین حضور داشتند و به پرسش‌ها پاسخ می‌دادند، کسانی که خود زمانی از این فرقه حمایت می‌کردند و پشت به نظام جمهوری اسلامی ایران کرده بودند امروز اینجا بدون هیچ ترسی که در دلشان توسط رجوی ایجاد شده بود به سوالات با صبر و حوصله پاسخ می دادند و به وضوح و روشنی اعلام می‌کردند که ما اشتباه کردیم و آن چیزی که به دنبال آن بودیم، به دست نیاوردیم و سالها اسیر فکر و ایده‌ای شدیم که جز پوچی چیزی نبود.

سازمان منافقین و فرقه رجوی خطر جدی برای نسل جدید میباشد. دشمن همیشه دشمن است و نسل جدید میتواند از تبلیغات سوء؛ تاثیر پذیرد پس باید به جوانها هشدار داد که گول ظاهر فریبنده این فرقه ها را نخورند. به امید روزی که دیگر شاهد حضور این فرقه منفور در هیچ کجای دنیا نباشیم.