به گزارشافکارنیوز،سردار حسین ساجدی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار درباره تجمع غیرقانونی روز چهارشنبه تعدادی از افراد در میدان فاطمی تهران گفت: پایبندی به قانون باید فصل‌الخطاب همه مردم در نظام اسلامی باشد.

وی با تاکید بر اینکه مباحثاخلاقی و به ویژه بحثعفاف و حجاب از موضوعات بسیار مهمی است که دین اسلام نیز بر رعایت و حفظ حرمت آن تاکید ویژه داشته است درباره تجمعی که روز چهارشنبه در اعتراض به وضعیت حجاب در میدان فاطمی برگزار شد، گفت: همه ما از دغدغه‌های دوستداران پرشور و انقلابی در حوزه حجاب آگاهیم. اما این موضوع باعثنمی‌شود که بدون اخذ مجوز اقدام به برپایی مراسم یا تجمعی شود.

رییس پلیس پایتخت ادامه داد: بنابراین رعایت قانون در وهله اول باید مدنظر آحاد مردم جامعه به ویژه دوستداران انقلاب باشد و آنان در چارچوب مقررات پیگیر مطالبات و خواسته‌های خود باشند.

ساجدی نیا با بیان اینکه پلیس به عنوان تامینکننده نظم و امنیت عمومی در راستای عمل به قانون حرکت کرده و خواهد کرد، گفت: بنابراین پلیس با هرگونه هنجارشکنی فارغ از موضوع برخورد کرده و میکند که در مورد تجمع اخیر نیز اقدامات قانونی در خصوص هدایت تجمعکنندگان در دستور کار پلیس قرار گرفت.