به گزارشافکارنیوز،سرهنگ اکبری، رئیس پلیس راه استان البرز با تبریک میلاد خجسته مولود کعبه حضرت علی(ع) از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان همزمان با تعطیلات این روز فرخنده تا پایان هفته به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها خبر داد.

رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد:

- تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۶ اردیبهشت در مسیرهای کرج – چالوس، هراز و بالعکس ممنوع است.

- تردد انوع تریلر و کامیون از محورهای کرج – چالوس و هراز کماکان ممنوع است.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد(دزدبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۲۶ اردیبهشت‌ماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد(دزدبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

- تردد همه کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۲ روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۳،۲۴، ۲۵، و ۲۶ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانهروز پاسخگوی وضعیت راههای کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.