در حالی كه رژیم آل خلیفه از زمان آغاز انقلاب برگزاری مراسم عزاداری اهل بیت(ع) را عملاً ممنوع كرده است، مردم مظلوم و شجاع بحرین در مراسمی مذهبی، سی و پنجمین قربانی خود را تقدیم اسلام و آزادی و كرامت بحرین كردند.

به گزارش ابنا در حمله ماموران امنیتی بحرین به مراسم عزاداری امام هادی علیه السلام در منطقه " ستره " که با گاز اشک آور و نارنجک های صوتی انجام گرفت، «فاطمه علی خلیل» دختر ۹ ساله بحرینی بر اثر استنشاق گاز اشک آور به شهادت رسید.

به این ترتیب نام این کودک بی گناه بحرینی به عنوان سی و پنجمین شهید(و چهارمین شهید زن) در تاریخ انقلاب ۱۴ فوریه مردم بحرین علیه ظلم آل خلیفه به ثبت رسید.

در همین حال یک عضو جنبش وفاق بحرین با محکوم کردن این جنایت گفت: این شرایط اوضاع را بدتر می‌کند.

«الهادی» گفت: برگزاری مراسم عزاداری امامان مظلوم شیعه در بحرین امری عادی است و ما چندین قرن است که آن را انجام می دهیم. مقامات هم ادعا کرده اند که به مراسم‌ مذهبی حمله نمی‌کنند ولی آنها این کار را انجام دادند.

این درحالی است که یک مقام دولتی هرگونه درگیری گسترده در اطراف منامه را تکذیب کرد. وی به خبرگزاری رویترز گفت: واقعا هیچ گونه درگیری وجود نداشت.

در حالی كه در ۳ روز گذشته ۳ نفر به شهادت رسیده اند، این مقام دولتی مدعی شد كه اوضاع باثبات است و به حالت عادی بازگشته است!