به گزارش افکارنیوز، در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت یکی از قاچاقچیان به نام مواد مخدر در پوشش ترانزیت مواد افیونی با خودروهای مدل بالا و لوکس پرونده ایی در این ارتباط در اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تشکیل و رسیدگی به پرونده در دستور کار قرار گرفت.

تحقیقات ماموران ادامه یافت تا اینکه ماموران دایره یکم این معاونت از طریق منابع اطلاعاتی دریافتند متهم هم اکنون در شهر کرمان در حال فعالیت است به همین منظور ضمن اخذ نیابت قضایی جهت دستگیری متهم به کرمان عزیمت و عملیات دستگیری متهم را از سرگرفتند.

عوامل این پلیس در راستای انجام ماموریتهای محوله و پس از انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند خودروی " سانگ یانگ " متهم را مورد شناسایی قرار داده و پس از توقیف در بازرسی از خودروی متهم مقدار پنجاه و نه کیلوگرم موادمخدر حشیش و مقدار ۱۳۸ کیلو و ۸۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و متهم به هویت " کرامت " ۳۲ساله دستگیر گردید.

سرهنگ محمد بخشنده سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: متهم دستگیر شده به همراه خودرو توقیف شده و موادمخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان دلالت گردید.