به گزارشافکارنیوز،سردار حسین ساجدی‌نیا در حاشیه اجرای طرح پاکسازی محله بی‌سیم از موادفروشان و سارقان اظهار داشت: طرح امروز به دنبال اجرای طرح‌های امنیت محله‌محور برگزار شد که طی آن ۳۷۴ محله تهران به صورت محله به محله پاکسازی می‌شوند و هر روز توسط ماموران پلیس رصد شده و عملیات‌های مختلفی در آنها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه پلیس در طرح‌های امنیت محله‌محور ۳۶ موضوع اصلی را سرلوحه خود قرار داده است، گفت: در اجرای این طرح‌ها را پلیس تاکید ویژه‌ای بر موضوعاتی همچون خرده‌فروشان مواد مخدر، ‌اراذل و اوباش، زورگیران و سارقان دارند.

ساجدی‌نیا ادامه داد: در طرح امروز که به صورت مشترک با همکاری پلیس آگاهی، مبارزه با مواد مخدر و اطلاعات و امنیت ناجا برگزار شد ۴۰ سارق، زورگیر و کیف‌قاپ دستگیر شدند و در حوزه مواد مخدر نیز ۶۰ خرده‌فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

وی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا همچنان این گلایه از قوه قضائیه وجود دارد که این قوه به سادگی و با قید وثیقه متهمان را آزاد میکند یا خیر، گفت: پاسخ به این سوال را مراجع قضایی باید بدهند ولی در حال حاضر تعامل خوبی میان پلیس و قوه قضائیه وجود دارد و امیدواریم این تعامل مناسب تا پایان سال ۹۳ ادامه داشته باشد.