به گزارشافکارنیوز،روز گذشته ماموران گشت کلانتری ۱۴۶ حکیمیه هنگام گشتزنی در محدوده خیابان " بوستان " واقع در شهرک والفجر بودند که فردی به آنها مراجعه کرده و ضمن معرفی خود به عنوان مالک یک فروشگاه، عنوان داشت که شب گذشته از مغازه اش سرقت شده است.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده به دایره قضایی منتقل شده و تیمی از ماموران این یگان وظیفه رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند و به تحقیقات در این خصوص پرداختند.

با بررسی های انجام شده مشخص شد که این فروشگاه به دوربین های مداربسته مجهز است و به احتمال زیاد یکی از این دوربین ها واقعه شب سرقت را ضبط کرده است.

بلافاصله با هماهنگی های انجام شده فیلم های دوربین مذکور بررسی شد که در نتیجه ماموران موفق شدند لحظه ورود و سرقت سارق را که به نحوی روشن و واضح در دوربین ضبط شده بود مشاهده و به دست آورند.

در ادامه با بررسی های دقیق تر ماموران دریافتند که این سارق یکی از متهمان سابقه دار این منطقه است که تا کنون چندین بار به اتهام سرقت از فروشگاه های این محدوده به زندان افتاده است اما اکنون پس از رهایی از زندان مجددا به سراغ کارهای خلاف خود بازگشته است.

به این ترتیب ماموران با کسب مجوز قضایی به محل پاتوق متهم واقع در محدوده حکیمیه تهرانپارس رفته و طی یک عملیات ضربتی او را که در حال مصرف مواد مخدر بود، بازداشت و کلیه اموال مسروقه را که در انبار منزلش پنهان کرده بود کشف و ضبط کردند.
سر انجام با دستگیری متهم که " ع " نام داشت در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت از فروشگاه مذکور معترف شد.

سروان فرهاد واقعي، رييس کلانتري ۱۴۶ حکيميه درباره ابن خبر گفت: متهم پس از تکميل پرونده راهي پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ شد و اموال مالباخته پس از صورتجلسه به وي تحويل داده شد.